43K oyun, AutoCAD ve SolidWorks için laptop önerisi

Bütçe
43000 altı

Beschlee

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 43K altında bir laptop bakıyorum.

Genel olarak oyun için kullanılacak ama bunun dışında AutoCAD ve SolidWorks tarzı uygulamalarda kullanacağım.

Şu anda ASUS TUF Dash F15 FX516pm sahibiyim ve işlemci yetersiz geldiği için değiştiriyorum. Bu fiyatlarda aradığım türde bir tek Monster Tulpar T7 var ancak o da hem ısınma problemleri hem de plastik kasa oluşuyla endişelendiriyor biraz.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

Genel olarak kasa kalitesi ve soğutması vs nasıl?

Hocam HP Victus 7P6B3EA ile verdiğiniz Akakçe linkindeki model arasında sadece depolama farkı var yanlış anlamadıysam. Başka bir fark var mı?
Soğutması çok iyi Haziran ayında Max 82 derece gördüm ağustosa doğru ısınıp 90 nı görüyor ama yinede soğuk sayılır. Ben alt modelini kullanıyorum kasa plastik ama ısınma sorunu yaşamazsınız.

Soğutması çok iyi Haziran ayında Max 82 derece gördüm ağustosa doğru ısınıp 90 nı görüyor ama yinede soğuk sayılır. Ben alt modelini kullanıyorum kasa plastik ama ısınma sorunu yaşamazsınız.
Buna çok iyi denmez, normal giriş seviye sıcaklık değerleri bunlar.

Victus modellerde Throttle var zaten.

MUX açmadınız mı hocam? Bunların arasından TUF olan en iyisi bu arada.

Hocam vaktinde elime bir TUF Gaming geçmişti ama kasanın kalitesi çok düşük gelmişti bana. Tam modelini hatırlamıyorum ama elime aldığım gibi ucuz plastik hissiyatı vermişti o yüzden pek düşünmüyorum o seriden bir bilgisayar almayı.

Soğutması çok iyi haziran ayında Max 82 derece gördüm ağustosa doğru ısınıp 90 nı görüyor ama yine de soğuk sayılır. Ben alt modelini kullanıyorum kasa plastik ama ısınma sorunu yaşamazsınız.

Benim şu anki bilgisayarımda o dereceleri görüyor yaklaşık o yüzden pek sıkıntı yaşayacağımı sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı