440 TL'ye Sony DualShock 4 alınır mı?

justalkyone

Hectopat
Daha fazla  
Linkte bulunan Sony marka orijinal olduğu iddia edilen V2 bir DualShock 4 buldum, yorumlarda ve satıcı soru/cevaplarında orijinal ve ithalatçı garantili olduğu belirtiliyor ancak ürün MediaMarkt'ta 1000TL'nin üzerinde satılırken, neden burada 440 Ti'ye satılıyor anlayamadım. Sizce bu gerçekten orijinalidir ve alınır mı?

Ürün linki= https://www.hepsiburada.com/sony-ps...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.50

Sony Eurasia garantili alın. Yüksek ihtimal ithalatçı garantili bunlar. Sonra servis sürecinde sıkıntı çekmeyin.

Ayrıca kullanıcı yorumlarıda bayağı bir olumlu, kutusunda ve orijinal olduğu beyan ediliyor.

Açıklama ve satıcı yorumlarına bakarsan orijinal olduğunu söylüyorlar herhangi bir replik yazısı vs. yok
Yani sonra sıkıntı çekmeyin. Garantilik bir durum olursa paranız çöpe gider.

Ayrıca kullanıcı yorumları da bayağı bir olumlu, kutusunda ve orijinal olduğu beyan ediliyor.

Açıklama ve satıcı yorumlarına bakarsan orijinal olduğunu söylüyorlar herhangi bir replik yazısı vs. yok

Yorumlarda ve soru cevapta satıcı farkı var. Böyle ucuz mallar alma bende aldım çakma DS4 hikaye oyunları hariç zevk vermiyor cihaz.

Ek olarak hepsiburada gibi sitelerde olumlu yorumlardan ziyade olumsuz yorumlara öncelik gösterin, çünkü ürün hakkında gerçek bilgi sahibi yorumlar orda oluyor. Örnek olarak bakınız ;

Ekran 222.JPG

Her yerde 1000 1500 TL olan orjinal ürün neden orada 440 TL satılsın ki diye sorarsan kendine cevabı soru içinde bulabilirsin. Orjinal falan değil alınmaz. Bunu alacağıma f710 alırım daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı