Çakma DualShock 4 alınır mı?

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar orijinal DualShock 4'üm 2-3 gün önce kırıldığı için, yeni bir tane almaya karar verdim, fakat 600 TL'den aşağı yok, bende bu ürünü almak istedim:POLYGOLD Ps4 Kol Dualshock 4 - V2 Yeni Nesil Siyah | Trendyol sizce bir sorun yaşar mıyım? Çakma DualShock 4'le orjinalin arasındaki farklar neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından sahte olduğu belirtilmiş, bu da bir artı. Bir arkadaşım yarış oyunları oynamak için DualShock olduğunu sandığı bir kol aldı birkaç ay önce. Fiyatı 290 TL idi yanlış hatırlamıyorsam, yani ben sahteyim diye bağırıyor. Ama içi tam neredeyse, hem bluetooth hem de titreşim motorları var. Büyük ihtimalle onlar da bunlardan alıp üzerine logo basıyorlar sadece.

Joystick hassasiyetleri berbat oluyor çakma gamepadlerde. Aşağı yukarı sağ sola tamamen itmezsen hareket etmiyor genelde. İkinci el gamepad bakmanı öneriyorum ben arkadaşlarıma ama Ps gamepadlerinde çok fazla çakma ürün oluyor. Dikkatli olunması lazım. İkinci el sıkıntılı ama tamir ettirilebilir bir gamepad bile işini görür. Yan sanayi gamepad alacaksanız kesinlikle iyice araştırıp öyle alın. İnceleme videolarını izleyin kesinlikle.

Geri
Yukarı