4400TL'ye Gigabyte RX 6600 8 GB alınır mı?

2500 TL vereceksen B550'ler var. S2H ikinci el ise bana 2K fazla geldi bilemedim.

5700X3D aldım, 9K vade farksız 6 ay taksitli şekilde.
hocam Asrock alınır mı?

SE-224XT yetiyor mu hocam? Oyunda sıcaklıklar nasıl?

Dün taktım daha adam akıllı test edemedim. Hemen format, BIOS ayarları falan uyuyana kadar onlar sürdü bugün de biriken işleri bitirmeye çalışıyorum bir 10 dakika Cyberpunk girebildim bayağı bayağı akıyordu sıcaklıklar da 70 derece altındaydı en son.

Stres testine falan sokamadım daha, işin komik yani sistem stabil mi onu bile bilmiyorum. Girdik bodoslama RAM ayarlarını yaptık işte 3600Mhz, 1800 FCLK, 14CL vesaire bu işlemcilere de overclock yerine Kombo Strike diye bir özellik koymuş MSI onu da 3 yaptım bu kadar.

İşim 1-2 saate biterse testlere falan sokup, oyun oynayıp burada da konu açarım.

hocam Asrock alınır mı?

Alınır, düzgün markadır.

Dün taktım daha adam akıllı test edemedim. Hemen format, BIOS ayarları falan uyuyana kadar onlar sürdü bugün de biriken işleri bitirmeye çalışıyorum bir 10 dakika Cyberpunk girebildim bayağı bayağı akıyordu sıcaklıklar da 70 derece altındaydı en son.

Stres testine falan sokamadım daha, işin komik yani sistem stabil mi onu bile bilmiyorum. Girdik bodoslama RAM ayarlarını yaptık işte 3600Mhz, 1800 FCLK, 14CL vesaire bu işlemcilere de overclock yerine Kombo Strike diye bir özellik koymuş MSI onu da 3 yaptım bu kadar.

İşim 1-2 saate biterse testlere falan sokup, oyun oynayıp burada da konu açarım.

Alınır, düzgün markadır.
70 gene fena değil gibi hocam.

@Torkoviski4

@Torkoviski4

hocam biraz daha ucuz yollusu yokmu işlemci ve ramleri aldıktan sonra 2000 civarında para kalıyor elimde ikinci el falan mi bakayım psu lar eskiden para yerine geçmiyordu şimdi cep yakmaya başlamış 💀

Geri
Yukarı