444 0 542'den Sürekli Gelen Aramalar

Makaleler
24
Yer
İstanbul
Bugün sanırım Vodafone Müşteri Hizmetleri 5 kere beni öyle aradı. Çalışıyordum, telefonum dolaptaydı o yüzden cevap veremedim. İş çıkışı gördüm aramaları, saat başı tekrar aradıklarında açtım. Daha sonra kullandığım paketi vb. açıkladıktan sonra paket yükseltme konusunda öneriler sundu. Yükselttiğiniz taktirde çeşitli hediyeler kazanacaksın vb. şeklinde bir şeyler saçmaladı. Evet, eğer siz değil de onlar arıyorsa büyük ihtimalle dolu bir şey için olmuyor, kafanızı şişiriyorlar :) Her neyse sonuna kadar ballandıra ballandıra anlattıktan sonra benim ihtiyacım yok, memnunum dedikten sonra bugün gün içinde onaylamıştınız ama X Bey dedi. İşlemleri neden yapmayalım diye hafif bozularak cevap verdi. Nasıl yani dedim, bugün 5 kere aradıklarını ama açmadığımı söyleyip şu an ilk defa açtığımı söyledim.

Biraz da sert söyleyince beyefendi bozuldu sanırım bozulmuş bir şekilde farklı şeylerden bahsedip hızlıca kapatmak için yol aradı. Çok da umurumda değiller ama olumsuz cevap aldıklarında müşteri hizmetlerinin tepkisi biraz daha pozitif olmalı. Müşteri başına promosyon vs. aldıklarını düşünüyorum artık :)

Annemi geçen günler defalarca aradılar. Hatta düzenli ödemeleri falan biliyorlardı, ancak numarayı annem silmiş. Muhtemelen bu numaradır :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı