448 MB RAM'ı Bulunan Bilgisayara Windows 7 Kurulabilir Mi?

Selamlar. 448 MB RAM, 64 MB ekran kartim var. Win 7 kurmak istiyorum. Oyunlarda sorun cikarir diye duydum. Zaten oyun kaldirmiyor. Kurabilir miyim? Sorun cikarir mi? Olursa hangi surumu onerirsiniz?

512 MB'lik sisteme Windows 7 Enterprise kurmuştum, üstüne Windows Aero'yu açtım, bilgisayar arada bir takılıyordu, NFSC açınca da 10 saniye sonra bilgisayar takılıyordu.

448 MB RAM'lik sisteme Windows 7'yi hiç düşünemem. Windows Vista biraz zor, Windows XP'de kalabilirsiniz veya Linux kurabilirsiniz.

Selamlar. 448 MB RAM, 64 MB ekran kartim var. Win 7 kurmak istiyorum. Oyunlarda sorun cikarir diye duydum. Zaten oyun kaldirmiyor. Kurabilir miyim? Sorun cikarir mi? Olursa hangi surumu onerirsiniz?
Bence Windows 7 hiç kurma derim.XP'de kurabilirsin ancak destek almassın.Linux Xubuntu veya Lubuntu dene olmaz ama yinede dene olmadı Windows 2000 kur başka çare yok ömrü bitmiş sisteminin DOS'kur desem bi işe yaramıyacak ondan 2000'dedim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı