45.000 TL'ye kasa mı laptop mu alınmalı?

Brazen

Decapat
Çok yakında üniversiteye gideceğim. Ancak şehir içi bir üniversite düşünüyorum. Bu yüzden fazla gezeceğimi düşünmüyorum. Ancak bir yandan da okuldan isterler mi diye kararsızım. Ayrıca PC parçaları ile ilgili en ufak bir fikrim yok. Fikirlerinizi bekliyorum.

Çok yakında üniversiteye gideceğim. Ancak şehir içi bir üniversite düşünüyorum. Bu yüzden fazla gezeceğimi düşünmüyorum. Ancak bir yandan da okuldan isterler mi diye kararsızım. Ayrıca PC parçaları ile ilgili en ufak bir fikrim yok. Fikirlerinizi bekliyorum.

Bir kısmıyla kasa alıp küçük bir kısmıyla sadece üniversite işlerini yapabileceğin bir laptop alabilirsin

Bölüm olarak ne düşünüyorsun ayrıca bence üniversiteler açıklandıktan sonra buna karar vermelisin.

Mühendislik düşünüyorsan laptop almalısın, ortak projeler veyahut okula götürmeniz gereken durum oluyor. Bizim hocalar kendi bilgisayarımızla sınava girmemize izin veriyordu mesela, okula göre sınav mevzusu değişse de arkadaşlarınızla buluşup okul için vesaire projeler yapacaksınız ona lazım oluyor. Benim arkadaşlarla buluşup finallere çalıştığım da oluyordu laptop ile.

Geri
Yukarı