45.000 TL'ye Monster Tulpar T7 v20 alınır mı?

Marka değil, model önemli.
Belirler. Daha geçen bir tanıdığım servis kanadında çok sorun yaşadı. Boşa para aldılar ama sorunu da çözemediler.

45 bin TL bu laptop için deger mi?
Bu bütçede kesinlikle hayır.

45 bin TL bu laptop için deger mi?
Şimdi alanır ama şunu diyim alınmaz diyen insandan hiç konuşmayacaksın hata video bakmayacaksın intenette olanları sen beğendiysen al test et kimseyi sorma ben sordum diye herkes ters cevap veriyor moster notebook alanır

Aynı mesajı daha önce de yazdım yine yazacağım. Aynı özelliklerde diğer laptopların fiyatı uçuyor. Bu özelliklerde bence gayet alınabilir bir laptop. Ben 20.5.6 modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. Boşta fan sesi neredeyse sıfır. Oyun açınca da illaki çalışacak bu fanlar. Ekran büyük, ssd boyutu büyük, ram çok daha ne olabilir ki? Sırf marka olacak diye diğer markalarda daha az özelliğe Aynı parayı vermek akıllıca gelmiyor. Alakart ve ekran kartı yüksek ise o ayrı. Bence alınabilir. Ama yine de siz bilirsiniz. İnşallah en hayırlısı en sorunsuzu denk gelir.

Bu model bende de var. Mesela bende ki sorun ışık sızması. Burada az çok belli oluyor. Aydınlık ortamda belli olmadığı sürece de bir şey yapılmıyormuş. O yüzden değişime göndermekte bile kararsızım. Gelen daha beterde gelebilir. Bu tarz şeyleri göz ardı etmek zorunda kalabilirsiniz. İps panel olduğu için ışık sızması olmaması çok düşük ihtimal deniliyor. Alırken bunları göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Dosya Ekleri

• IMG_2321.jpeg
    IMG_2321.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_2315.jpeg
    IMG_2315.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_2309.jpeg
    IMG_2309.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_2325.jpeg
    IMG_2325.jpeg