Monster Tulpar T7-V20-7-2 alınır mı?

Slaughter1515

Hectopat

37500'e daha iyisi var mı yoksa bu alınır mı sizce?

Tabii ki MSI ile ASUS'u daha iyi bir marka olduğu için ben de tercih ederdim. Fakat bu bütçede sistem bayağı düşüyor o 2 marka için.

Fiyatını hak etmiyor.

Bunu tercih edin.

37500'e daha iyisi var mı yoksa bu alınır mı sizce?

Tabii ki MSI ile ASUS'u daha iyi bir marka olduğu için ben de tercih ederdim. Fakat bu bütçede sistem bayağı düşüyor o 2 marka için.

Cihazın kasası eski. Bu sebepten ötürü kasanın soğutma teknolojisi içerisinde barındırdığı donanım için yeterli değil.
Eski bir kasa için ön sipariş almaları mantıksız, önermiyorum.

Cihazın kasası eski. Bu sebepten ötürü kasanın soğutma teknolojisi içerisinde barındırdığı donanım için yeterli değil.
Eski bir kasa için ön sipariş almaları mantıksız, önermiyorum.

12. Nesil işlemciyi gayet iyi soğutuyor bu kasa. 3060 140W GPU da serin çalıştırıyordu 4060 da 100W sınırı var zaten hayli hayli soğutur.

12. Nesil işlemciyi gayet iyi soğutuyor bu kasa. 3060 140W GPU da serin çalıştırıyordu 4060 da 100W sınırı var zaten hayli hayli soğutur.

Hangi ekran kartında 100W sınırı var?

1697018402436.png

4050-4060-4070 modellerde sınır var. Spesifik yükler dışında 140W'a çıkmıyor çektiği güç ama 100W dada maksimum performansı veriyor kartlar.

Sınırlandırma işini model bazlı ilerletirsek daha doğru olur. Zira hatalı bilgi oluyor çünkü modelde sınırlandırma mevcut değil.
Bahsettiğiniz bu iş sınırlandırma değil ihtiyaç olmamasından kaynaklı kullanımdır.

Sınırlandırma işini model bazlı ilerletirsek daha doğru olur. Zira hatalı bilgi oluyor çünkü modelde sınırlandırma mevcut değil.
Bahsettiğiniz bu iş sınırlandırma değil ihtiyaç olmamasından kaynaklı kullanımdır.

Cihaz marka/modeli ile alakalı bir durum değil. RTX 4050-4060 ve 4070 laptop GPU sahip tüm cihazlarda olan bir durum.

Evet tam anlamıyla sınırlama diyemeyiz ancak 4060'a yaptığım 50 testten sadece 3 tanesinde 140Wları gördüm. 95-110 arası çekiyor genelde.

Geri
Yukarı