45-50 TL hız göstergesi önerisi

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bisikletim için hız göstergesi alacağım. Dijital olursa güzel olur sadece hız göstergesi göstersin ona göre bütçemi belirledim, önerileri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyatlarda tek bildiğim Sunding marka hız göstergesi ama alınır mı orası tartışılır. Onun yerine kaliteli bir telefon tutucu alıp Strava üzerinden GPS açıp takip edin daha iyi bence.

O fiyatlarda tek bildiğim Sunding marka hız göstergesi ama alınır mı orası tartışılır. Onun yerine kaliteli bir telefon tutucu alıp Strava üzerinden GPS açıp takip edin daha iyi bence.
Hocam denedim hız göstergesi uygulamasını fakat olmadı.
BİSİKLET BİLGİSAYARLARI - 100 KM SAATİ bütçenizi biraz daha arttırıp bunu alabilirsiniz
Tessekurler buna bakicagim kurulum tarzı birşey gerektiriyor mu peki ?
Hocam Stravada Hız gosteriyor mu ?

Son düzenleme:
Hocam Stravada Hız gosteriyor mu ?
Gösteriyor ama bazen kafayı yiyor :D Arkadaşımda Sigma hız sayacı var kablolu onunla hemen hemen aynı gösteriyor dedi ama dediğim gibi GPS ile saydığı için anlık göstermiyor. Açıkçası Strava tırmanma mesafesi falan her şeyi gösterdiği için bana hız sayacı gereksiz geliyor.

Gösteriyor ama bazen kafayı yiyor :D Arkadaşımda Sigma hız sayacı var kablolu onunla hemen hemen aynı gösteriyor dedi ama dediğim gibi GPS ile saydığı için anlık göstermiyor. Açıkçası Strava tırmanma mesafesi falan her şeyi gösterdiği için bana hız sayacı gereksiz geliyor.
Hocam ilk önce hız göstergesi uygulamalarını denedim fakat olmadı yarın deniyebilirim dediğiniz uygulamayı telefonu bantliyarak telefon tutacağı yaptım kendime Tessekürler önerin için :)

Hocam ilk önce hız göstergesi uygulamalarını denedim fakat olmadı yarın deniyebilirim dediğiniz uygulamayı telefonu bantliyarak telefon tutacağı yaptım kendime Tessekürler önerin için :)
Çok güzel program hocam Strava arkadaşlarınız falan varsa gittiğiniz rotayı falan gösteriyor paylaşıyorsunuz yaptığınız aktiviteleri, hız göstergesi olarak kullanmasanız bile normal kullanın onu.

Geri
Yukarı