45 bin TL başlangıç motoru önerisi

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhaba, A2 ehliyete sahibim ve motor sürmeyi biliyorum. Uzun süre motor kullandım lakin kendi motorum değildi. İlk motorum olacak. Vitesli istiyorum. Bütçem 45.000 var sonraki aylarda 50 bandına çıkabilirim lakin motorlar zamlanacağı için bir an önce almaya çalışıyorum. Alınabilecek parçası ulaşılabilir güzel motor önerilerinizi bekliyorum.

Fikirleriniz varsa da aklımdaki modeller;
Drift l 125 cbs.
Xtreme maxx 200i.

Son düzenleyen: Moderatör:
Skygo SG250y.
KD125F.
Drift l
Küba Superlight.

Skygo güzel, parçaları çok ucuz, satışı zor olabilir sadece.
KD125F eskiden kullandığım aşırı konforlu, titreşimsiz, torklu alet. Top Speed düşük.
Drift L'yi biliyorsunuzdur zaten.
Superlight'ta yine parçası bol, ucuz, satışı kolay, keyifli alet.

Skygo SG250y.
KD125F.
Drift l
Küba Superlight.

Skygo güzel, parçaları çok ucuz, satışı zor olabilir sadece.
KD125F eskiden kullandığım aşırı konforlu, titreşimsiz, torklu alet. Top Speed düşük.
Drift L'yi biliyorsunuzdur zaten.
Superlight'ta yine parçası bol, ucuz, satışı kolay, keyifli alet.
Superlight sanırım bütçeyi aşıyor. Drift L mantıklı geliyor. Kd ve skygo için piyasası çok hızlı değil elimde kalabilir diye düşünüyorum.

Superlight sanırım bütçeyi aşıyor. Drift l mantıklı geliyor. Kd ve skygo için piyasası çok hızlı değil elimde kalabilir diye düşünüyorum.

Superlight'ın son piyasasına hiç bakmadım. Drift l ve KD125F aynı seri zaten. Drift L'den daha konforlu ve daha hacimli duruyor, tork olarak da daha kuvvetli sanki. Skygo'yu alırsan 1-2 sene bineceğini düşünüyorum zaten. Çok keyifli alet.

Honda cb 125e.

Parçası bol, hızlı ve zararsız satarsın + Japon kalitesi.

200CC yazmasına aldanma 9kW motora sahip.

Kıyas olarak önerdiğim cb 125e 8kW.

Arkadaşın önerdiği CB125e kesinlikle doğru, çok güzel makine. Fakat piyasası 70-80 milyar.

Honda CB 125e.

Parçası bol, hızlı ve zararsız satarsın + japon kalitesi.

200cc yazmasına aldanma 9kw motora sahip.

Kıyas olarak önerdiğim CB 125e 8kw.
200cc yazmasına aldanmak değil de asıl ilgimi çeken kısmı benim düzenli kampa gidiyor olmam. Araziye rahatca girebilirim xtreme ile. Cb125e de düşünüyorum lakin temizleri bütçemi aşıyor. Bütçeme uygun olanlar da motoru değişmiş 40k km üstü oluyor.

200CC yazmasına aldanmak değil de asıl ilgimi çeken kısmı benim düzenli kampa gidiyor olmam. Araziye rahatça girebilirim Xtreme ile. CB125e de düşünüyorum lakin temizleri bütçemi aşıyor. Bütçeme uygun olanlar da motoru değişmiş 40k km üstü oluyor.

Kamp yapacaksan chopper bakma, Xtreme mantıklı gayet. Bir de yan heybeleri alırsın. Miss gibi kamp yapılır.

Aldığınız zaman muhtemelen satma işiniz çok zor olacak. Yerinizde olsam onu almaktansa drift l alırım daha mantıklı.
Piyasası hızlı aslında baktığımda öyle en azından yeni revaçta olan bir motor. Drift L lerin sitesinde 58 yazmasına rağmen bayiler 65 den aşağı vermiyor ve piyasadaki 2. eller 65i geçmiş durumda :/

Yeni konular

Geri
Yukarı