45 bin TL bütçe gaming laptop önerisi

Sweettt

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-13700HX 32 GB RAM RTX 4070 1 TB SSD 165 HZ
Dostlar başlıkta da belirttim 40 45k arası laptop arıyorum donanım, parçalar ve piyasa ile ilgili az çok bilgim var. ASUS TUF A15 düşündüm fakat Ryzen olduğu için biraz çekiniyorum. Min 144 Hz 4060 ve üstü bakıyorum şimdiden teşekkürler.

Bütçe artarsa:
Artmazsa:

Hocam Dell kasa laptop alınır mı? Kaliteli midir malzemesi.

Hocam siz ne alırdınız.

Son düzenleme:
Hocam Dell kasa laptop alınır mı? Kaliteli midir malzemesi.

Hocam siz ne alırdınız.

Kalitelidir hocam fakat @revivality hocamın dediği gibi undervolt gerekebilir az da olsa. Canavar işlemcisi var çünkü. Kasası gayet kalitelidir oyunun yanında render için biçilmiş kaftan. Ama Helios'u yeni gördüm onu almanızı tavsiye ederim sadece oyun oynayacaksanız. Bütçe çıkmazsa da Nitro 16 alın

Hocam hem oyun hem yazılım bütçeyi zorlayabilirim teşekkürler Helios'u düşüneceğim.

Peki HP Victus alınır mı? Hocam.

Son düzenleme:
İşlemcisinde limit var Victus'un.

Peki kasa olarak nasıl ekran kartı işlemcisi iyi olmasına rağmen fiyatının diğerlerine göre düşük olması bir yerden kıstıkları anlamına gelir sanırım kasa kalitesi çok iyi değil farklı yerlerde okmuştum çok iyi değil demişlerdi.

Peki kasa olarak nasıl kalitesi ekran kartı işlemcisi iyi olmasına rağmen fiyatının diğerlerine göre düşük olması bir yerden kıstıkları anlamına gelir sanırım kasa kalitesi çok iyi değil farklı yerlerde okmuştum çok iyi değil demişlerdi.

Evet kasa ve panel giriş seviyesi Victus 16'larda. Bu sebeple uygun fiyatlı.

Geri
Yukarı