45 bin TL günlük işler için dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
45000

14.inç için bu farkı vermeye değmez bence

Yüksek kartlı
@Artoria Pendragon dan aldım öneriyi 🙃

ThinkBook'lar Full metal mi peki? Kasa kaliteleri Thinkpad'e kıyasla daha zayıf diye duydum. Bir de 16 gerçekten zorluyor taşırken, okula kütüphaneye oraya buraya götürürken şu anda kullandığım 15.6 inç laptop bayağı yıprandı boyutundan dolayı. Teşekkürler ayrıyeten.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...x-3050-3k-freedos-83au003ytx-pm-HBC00004IID78 bir de bu nasıldır?

ThinkBook'lar tamamen alüminyum olarak geliyor, modelin tek falsosu 60 Hz ekran. Onun dışında aşırı ağır değil (2.2 Kg) ve performans anlamında da epey iyi. Yoga modelleri de fena değil de donanıma göre pahalı denilebilir, 14 inç şart derseniz anca düşünülebilir.

2.2 kg ağır ya. Adaptör ağırlığını da katmak lazım çünkü. 1-1.5 kg arası olsa daha iyi. Bir de 60 hz artık gerçekten kullanamıyorum. Monitörüm 144hz, telefonum 120 hz; laptop 60 hz olunca cidden çile gibi geliyor artık.

@egeefecik PD destekliyor cihaz adaptör ağırlığı gene o sebeple bir nebze göz ardı edilebilir. Yoga tam istediğiniz ağırlıklarda bu arada, 1.5 KG olması gerek.

O yüzden en makulu o göründü gözüme. ROG'un da 14 inç laptopu var ama bütçeyi çok aşıyor.

O yüzden en makulu o göründü gözüme. ROG'un da 14 inç laptopu var ama bütçeyi çok aşıyor.

O zaman oyunu göz ardı edebilirseniz MacBook, edemezseniz Yoga güzel.

Geri
Yukarı