45 bin TL'ye sistem önerisi

Bütçe
50000

İlker Gül

Kilopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. En fazla 50 bin TL'ye çıkabileceğim şekilde oyun oynamak için bir sistem toplamak istiyorum. İşlemci tarafında fiyat performans açısından en iyisi olması yeterli. Intel veya AMD fark etmez. Lakin ekran kartı kısmında NVIDIA tercih etmek istiyorum. Bu yüzden iyi anlayan birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. Hazır sistem de olabilir, parça parça da alabilirim hangi şekilde daha ucuz olacaksa. Şimdiden teşekkür ederim.

NVIDIA seçmek istiyorsanız bir kart daha attım 4060 Ti'dan daha iyi.

Anakartı B650M-K ile, RAM'leri Lexar Thor 32 GB ile SSD'yi de KC3000 ile değiştirip alabilirsin.

NVIDIA seçmek istiyorsanız bir kart daha attım 4060 Ti'dan daha iyi.
Öneriniz için teşekkür ederim lakin itopya sitesinin pahalı olduğunu düşünüyorum. Aynı sistemleri bir çok site daha ucuza veriyor.

Anakartı B650M-K ile, RAM'leri Lexar Thor 32 GB ile SSD'yi de KC3000 ile değiştirip alabilirsin.
Daha önce MSİ, Asus dışında farklı bir marka kullanmadığım için soruyorum. Palit marka ekran kartları bir sorun yaratır mı? Performans olarak diğer markaların aynı modelleriyle aynı performansı mı vermekte?

Öneriniz için teşekkür ederim lakin İtopya sitesinin pahalı olduğunu düşünüyorum. Aynı sistemleri birçok site daha ucuza veriyor.

Daha önce MSI, ASUS dışında farklı bir marka kullanmadığım için soruyorum. Palit marka ekran kartları bir sorun yaratır mı? Performans olarak diğer markaların aynı modelleriyle aynı performansı mı vermekte?

Palit, NVIDIA'nın partnerlik anlaşması yaptığı bir firmadır. Gayet güvenilirdir. Diğer markalar ile performansı aynıdır, sadece soğutma kısmında farklılıklar var.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. En fazla 50 bin TL'ye çıkabileceğim şekilde oyun oynamak için bir sistem toplamak istiyorum. İşlemci tarafında fiyat performans açısından en iyisi olması yeterli. Intel veya AMD fark etmez. Lakin ekran kartı kısmında NVIDIA tercih etmek istiyorum. Bu yüzden iyi anlayan birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim. Hazır sistem de olabilir, parça parça da alabilirim hangi şekilde daha ucuz olacaksa. Şimdiden teşekkür ederim.
Monitör ne olacak ?
Bu sistemi görseldeki gibi özelleştirebilirsiniz. Ekran kartı inno3d kalsın.

Dosya Ekleri

• 1713551381684.png
    1713551381684.png
    66,6 KB · Görüntüleme: 18
Monitör ne olacak ?
Bu sistemi görseldeki gibi özelleştirebilirsiniz. Ekran kartı inno3d kalsın.
Monitör olarak 165 Hz düşünüyorum marka olarak pek bilgim yok önce alacağım sistemin fiyatını netleştirip monitör için ayrı bir bütçe oluşturacağım.

Monitör olarak 165 Hz düşünüyorum marka olarak pek bilgim yok önce alacağım sistemin fiyatını netleştirip monitör için ayrı bir bütçe oluşturacağım.
Anladım. Attığımı görseldeki gibi özelleştirip alabilirsiniz. Eğer ileride işlemci yükseltirim 7800x3d falan alırım diyorsan anakart X670-P-CSM seçilebilir. Monitör olarak 2K bir model almanızı öneririm. Örnek

Anladım. Attığımı görseldeki gibi özelleştirip alabilirsiniz. Eğer ileride işlemci yükseltirim 7800x3d falan alırım diyorsan anakart X670-P-CSM seçilebilir. Monitör olarak 2K bir model almanızı öneririm. Örnek
Anladım hocam teşekkür ederim. Tek tereddüt ettiğim nokta bu sitedeki bir çok markayı bilmiyorum ve hiç kullanmadım. Bu yüzden tedirginim. Bu konuda biraz araştırma yapmam gerek sanırım.

Anladım hocam teşekkür ederim. Tek tereddüt ettiğim nokta bu sitedeki bir çok markayı bilmiyorum ve hiç kullanmadım. Bu yüzden tedirginim. Bu konuda biraz araştırma yapmam gerek sanırım.
Orada tek hoşunuza gitmeyecek marka Biostar diyebilirim. Bütçe olduğundan dolayı isterseniz X670-P yapabilirsiniz onu da.

Yeni konular

Geri
Yukarı