45 liraya Cyberpunk 2077 alınır mı?

Hocam torrent ile farkı yok ki bunun. Birisinin hesabını uygun olmayan yollar ile ele geçirip satıyorlar. Bu tür sitelere para vermemek gerek aslında. Bu hesap sizin hesabınızda olabilirdi.

Benim bildiğim kadarıyla adamlar kendi alıyor oyunu sonra çoklu olarak ucuza satıp kar ediyorlar, GameSatış güvenilir alacaksanız oradan almanızı tavsiye ederim.

Ya korsanı desteklemiyoruz da korsan bundan 10 kat hayırlıdır. Bunlara gidip para veriyorsunuz sonra milletin hesabını çalıp satıyorlar. İtibar etmeyin böyle şeylere. İlla paran yoksa ya korsan indir ya da oynama.

Benim bildiğim kadarıyla adamlar kendi alıyor oyunu sonra çoklu olarak ucuza satıp kar ediyorlar, GameSatış güvenilir alacaksanız oradan almanızı tavsiye ederim.

YouTube'da çokça örneği var. Mesela ileriki zamanlarda e-mailini biliyorsa hesabını geri alabiliyor. Arkadaşım plati ru diye bir siteden FİFA almıştı sürekli hesap değiştiriyordu. Bu tür siteler böyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş değiniyor konulara.

Alacaksanız cüzi indirimler yapan ve oyunu hesap olarak değilde hesabınıza hediye olarak gönderen siteler var. Oralardan almanız daha mantıklı.

Büyük ihtimal o site ya sizi dolandırır ya da çalıntı bir Steam hesabı verir ama içinde Cyberpunk 2077 yoktur o yüzden mantıklı olan biraz para biriktirip Steam indirimleri sırasında almak.

Cyberpunk 2077 almak için Internette biraz araştırma yaptım ve en ucuz bu siteyi buldum. Sizce almalı mıyım? Alırsam dolandırılır mıyım?

İsminde pek hayır yok ama.

Site: CYBERPUNK 2077 Satın Al | Ucuz Oyun Mağazası - Güvenli Alışveriş - Oyun Hesapları - Origin Hesabı
Ortak hesaplar için güvenilir bir site. Ama tek ben kullanacağım diyorsanız bu hesaplar tek size verilmiyor. Yani ortak olarak başkalarıyla kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı