45 watt Type-C girişli adaptör önerisi

ykc_25

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus tablet satın almıştım, 45 watt hızlı şarj destekliyor fakat elimde böyle bir adaptör yok. Hem Samsung Galaxy Watch 5 saatimi hem de tableti şarj edebileceğim Type-C girişli bir adaptör arıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bir de tabletin kutusundan çıkan kablo 45 watt destekler mi yoksa yeni bir kablo da satın almam gerekir mi?

Bütçeniz ne kadar? Evet kablo 45W destekler. Orijinal kablo almanızı öneririm. Piyasada çok Samsung adı altında sahte adaptörler var ona da dikkat etmelisiniz.

Samsung EP-T4510X Type-C süper hızlı şarj cihazı (45W) Amazon.com.tr

Bütçeniz ne kadar? Evet kablo 45W destekler. Orijinal kablo almanızı öneririm. Piyasada çok Samsung adı altında sahte adaptörler var ona da dikkat etmelisiniz.

Samsung EP-T4510X Type-C süper hızlı şarj cihazı (45W) Amazon.com.tr
Yani bu adaptörü alırsam yanına kablo almam gerekmez kutudaki kabloyu kullanarak 45 watt şarj edebilirim değil mi. Amazon satıcısında problem olmaz sanırım sahte ürün satmazlar diye tahmin ediyorum.
Orijinal adaptore o parayi vermeye gerek yok. Orijinalinden bile daha iyi bu. Samsung super hizli sarj destekliyor.

Bütçem samsung a yetiyor bu adaptöre yönelmek mantıklı olur mu yoksa direkt samsung mu alayım.

Yani bu adaptörü alırsam yanına kablo almam gerekmez kutudaki kabloyu kullanarak 45 watt şarj edebilirim değil mi. Amazon satıcısında problem olmaz sanırım sahte ürün satmazlar diye tahmin ediyorum.

Bütçem samsung a yetiyor bu adaptöre yönelmek mantıklı olur mu yoksa direkt samsung mu alayım.

Orijinal adaptorden kalite olarak hicbir eksigi yok. Bosu bosuna iki kati para vermeyin. Her 45W cihaz Samsung Super Hizli Sarj uyumlu degil zaten. Destekliyor olmasi kalite acisindan bir gosterge. Kaldi ki Anker bu alandaki en iyi markalardan birisidir. Ben de MacBook - iPhone - iPad'imi 65W adaptoruyle sarj ediyorum. Amazon'daki gorsel hatali yalniz. O modelin gorunusu bu sekilde. O kucuk kup gibi olan 65W ile geliyor. Saticisi Amazon urunle ilgili kuskunuz olmasin sadece ilk gorseli yanlis girmis Amazon. Dogru gorsele sahip urun alttaki.

Yani bu adaptörü alırsam yanına kablo almam gerekmez kutudaki kabloyu kullanarak 45 watt şarj edebilirim değil mi? Amazon satıcısında problem olmaz sanırım sahte ürün satmazlar diye tahmin ediyorum.

Bütçem Samsung'a yetiyor bu adaptöre yönelmek mantıklı olur mu yoksa direkt Samsung mu alayım.

Evet kablo alman gerekmez. Orijinal al kafan rahat etsin. Amazon güvenilirdir. Zaten satıcı Samsung.

Geri
Yukarı