450-500 bin TL'ye otomobil tavsiyesi

FrkN7

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba forumdaşlar, 450-500 bin civarına aile aracı bakıyorum. Yakıt, vites tipi çok fark etmez benim için. İlk aracım olacak. Aile kullanımına uygun çok fazla sorun çıkartmayacak bir araç arıyorum önerileriniz nelerdir?

Polo 2011 1.6 TDI Comfortline.

DSG harici pek bir sorunu yoktur. Bakımları düzenli yapıldığı sürece mükemmel bir araçtır.

Polo 2011 1.6 TDI Comfortline.

DSG harici pek bir sorunu yoktur. Bakımları düzenli yapıldığı sürece mükemmel bir araçtır.

Hocam pololar küçük o yüzden pek sıcak bakmıyorum.

Model yılı en yüksek aracı alın.

Biraz araştırdım da mpv/sw tarzı araçlar buluyorum ama yılları 2004-2008 arası (cmax falan), bir de sedan olarak bu paralara temiz olarak linea-symbol falan çıkıyor (2014) civarı.
Açıkçası diğer araçların özellikleri linea symbolde falan yok ama yılları kafamı karıştırıyo

Hocam pololar küçük o yüzden pek sıcak bakmıyorum.

Biraz araştırdım da mpv/sw tarzı araçlar buluyorum ama yılları 2004-2008 arası (cmax falan), bir de sedan olarak bu paralara temiz olarak linea-symbol falan çıkıyor (2014) civarı.
Açıkçası diğer araçların özellikleri linea symbolde falan yok ama yılları kafamı karıştırıyor.

Egea bakın modeli yüksek bulursun.

Yerinde olsam en yeni ve en az sorun çıkaracak arabayı alırım. Linea - clio ve symbol temiz bulursan al geç. Ben olsam Linea alırdım. 1.3 bulursun temiz üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı