450-500 TL Kasa Tavsiyesi

Yahu arkadaş bir anlatamadım kimseye anlayan arkadaşlar nasıl anlıyor madem ben anlatamıyorum :) bak şimdi dostum 450 TL kadar bütçem mevcut 50 TL daha belki koyabilirim diye en fazla 450 TL veya 500 TL kadar olacak boş kasa arıyorum amacıyla bir konu açtım arkadaş herkese bir dert oldu evlilik yaradı da karşımdakiler evli değil galiba o yüzden anlamıyor sanırım :)

Emirhan bey bakın burada hemen üstteki yorumda :)
Hayır hocam anladım ama 450-500TL olarak yazılıyor normalde siz 450,500 olarak yazmışsınız o yüzden 450.500TL sandım. :D

Hocam siz galiba yanlış anladınız boş kasa istiyorum içinide bu donanımlarla doldurmayı düşünüyorum benim anlamadığım neyini anlamadınız ? 450,500 TL yazmamdaki sebepte boş kasaya ayırabildiğim fiyattır.Moderatörlerde sıkıntı yok dostum sıkıntı 450,500 TL fiyatını anlayamaman
Yazım kurallarını acilen öğrenmeniz gerekiyor bu 1.
Ryzen 3 1600 diye bir işlemci yok bu 2.
Belli ki kimseye danışmadan pat diye parça seçip topluyorsunuz bu sistemi 3.

Ben de diyorum ki sizin topladığınız paraya bu sistemden belki daha iyisi toplanabilir. Siz gelmiş bütün herkese laf ediyorsunuz. İyi günler, laf anlatmaya değmezmişsiniz.

Yazım kurallarını acilen öğrenmeniz gerekiyor bu 1.
Ryzen 3 1600 diye bir işlemci yok bu 2.
Belli ki kimseye danışmadan pat diye parça seçip topluyorsunuz bu sistemi 3.

Ben de diyorum ki sizin topladığınız paraya bu sistemden belki daha iyisi toplanabilir. Siz gelmiş bütün herkese laf ediyorsunuz. İyi günler, laf anlatmaya değmezmişsiniz.
Terbiyesizliğin lüzumu yok bu 1.
Evet Ryzen 3 yazmışım Ryzen 5 yerine bu benim kusurum 2.
Ben kimseye laf etmiyorum sadece kendimi ifade etmeye çalışıyorum yanlış anlaşıldığımı belirtiyorum 3.
Değer konusuna gelince de cevap veren veya vermeyen herkese bir değerim vardır birçok konu başlangıcımda merhabalar diyip konuya öyle başlar ve en sona yardımcı olan veya olmayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim diye belirtirim bana burada böyle saçma sapan cümleler ile ezmeye çalışmayın bence siz benim yazım kurallarımdan çok âdâb öğrenmelisiniz yinede yardımlarınız için teşekkür ederim.

Terbiyesizliğin lüzumu yok bu 1.
Evet Ryzen 3 yazmışım Ryzen 5 yerine bu benim kusurum 2.
Ben kimseye laf etmiyorum sadece kendimi ifade etmeye çalışıyorum yanlış anlaşıldığımı belirtiyorum 3.
Değer konusuna gelince de cevap veren veya vermeyen herkese bir değerim vardır birçok konu başlangıcımda merhabalar diyip konuya öyle başlar ve en sona yardımcı olan veya olmayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim diye belirtirim bana burada böyle saçma sapan cümleler ile ezmeye çalışmayın bence siz benim yazım kurallarımdan çok âdâb öğrenmelisiniz yinede yardımlarınız için teşekkür ederim.

Aklıma çiçek abbasla şakirin atışması geldi.. :D

Aklıma çiçek abbasla şakirin atışması geldi.. :D
:) Yok hocam atışmak değilde sabahtan beri kendimi anlatmaya çalışıyorum moderatörlerden başka bir konuda dedikleri gibi açtım diye 2 gün ceza yedim o yüzden böyle bir konu açmak zorunda kaldığımı belirtiyorum buna rağmen kötü yine ben oluyorum amacım burada birbirimize yardımcı olmak yardım istemek iken bunlarla karşılaşınca insan ister istemez sinirleniyor ve üzülüyor haliyle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı