450-500 TL kulaklık tavsiyesi

Bütçe
450-500

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar uzun süredir kullandığım Razer Electra V2 kulaklığım bozuldu, servise gönderdim iade kararı çıktı. Ürünü 350 TL'ye almıştım, şimdi baktım 600 TL olmuş.

Bu bütçe arasında alabileceğim en iyi kulaklık nedir? Şu an Corsair HS35 kullanıyorum ama Razer Electra V2 hem daha rahat, hem de ses kalitesi daha iyi gelmişti bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı fırladı son zamanlarda.

Buyurun.

Fiyatı fırladı son zamanlarda.

Buyurun.
Hocam Corsair HS35'i pek beğenmedim, bu ürünü beğenir miyim?

Bir de internette çoğu kişi Rampage Drop Plus'u şiddetle tavsiye etmiş. Ne düşünüyorsunuz o kulaklık hakkında?

Hocam Corsair HS35'i pek beğenmedim, bu ürünü beğenir miyim?

Bir de internette çoğu kişi Rampage Drop Plus'u şiddetle tavsiye etmiş. Ne düşünüyorsunuz o kulaklık hakkında?
Drop Plus hakkında olumlu yorumlar var ancak şirket sorunlu olduğundan önermiyorum.

HS35'in pedleri deri, Stinger Core'un kumaş. Çoğu kişi daha rahat edecektir.

Drop Plus hakkında olumlu yorumlar var ancak şirket sorunlu olduğundan önermiyorum.

HS35'in pedleri deri, Stinger Core'un kumaş. Çoğu kişi daha rahat edecektir.
Aktif bir şekilde HS35 kullanmaktayım kendisinin pedleri de kumaş. Kumaş olmasından dolayı değil kafa bandı yapısı yüzünden rahat gelmedi. Bir de ses kalitesini pek beğenmedim.

HyperX Cloud'da çok karışık bir ürün gamı var. Şimdi bu 3 ürün arasındaki fark ne?

Bu sanırım 7.1 düz Core ile aynı.
Bu PC Stereo olanı.
Bu ise PC, 7.1 olanı.

@Samotne Ciasteczka Hocam çok övülen bu Rampage Drop Plus'u aldım. Bugün elime geçti, test ettim. Corsair HS35 ile karşılaştırdım.

Açık ara HS35 daha iyi bir kulaklık. Drop Plus'ta müzik sesleri(bass dışında) boğuk gelirken HS35 gayet net veriyordu.

Drop Plus kulak titreten basslara sahip ona hiçbir lafım yok, ama sözler boğuk gelirse ne yapayım ben o kulak titreten bass'ı?

HS35 daha geniş bir yapıya sahip ve daha rahat bir kulaklık. Kulağı büyük olanlar kesinlikle Rampage Drop Plus almamalı.

Bir de Cloud Stinger Core ile HS35 arasından hangisini önerirsiniz? 150 TL farka değer mi?

@Samotne Ciasteczka Hocam çok övülen bu Rampage Drop Plus'u aldım. Bugün elime geçti, test ettim. Corsair HS35 ile karşılaştırdım.

Açık ara HS35 daha iyi bir kulaklık. Drop Plus'ta müzik sesleri(bass dışında) boğuk gelirken HS35 gayet net veriyordu.
Ben dedim hocam, çöp Drop Plus almayın dedim.

HS35 ile Stinger Core arasında böyle ahım şahım fark yok, Stinger Core bir tık daha üstün. Mikrofonu olsun, -sanırım- dahili DAC ve amfisi olsun.

Ben dedim hocam, çöp Drop Plus almayın dedim.

HS35 ile Stinger Core arasında böyle ahım şahım fark yok, Stinger Core bir tık daha üstün. Mikrofonu olsun, -sanırım- dahili DAC ve amfisi olsun.
Valla hocam bu kadar öven ve memnun olan varken şansımı denemek istedim. Övenlerin %90'ı büyük ihtimalle bass'ı güzel olduğu için övüyorlar.

Stinger Core'da mikrofon çıkartılmıyor sanırım, bir de ses ayarı ve mikrofon kapatma kulaklık üzerinde değil kablodaki ekstra bir kontrolcü üzerinde. HS35 bu özellikler kısmında ihtiyacımı daha fazla karşılıyor.

Sanırım yılbaşı indirimlerini bekleyeceğim. Keşke Razer Electra V2 bozulmasaydı, çok memnundum.

Övenlerin %90'ı büyük ihtimalle bass'ı güzel olduğu için övüyorlar.
Bass varsa iyidir diğer her şeyi boş verin kafasındalar. Mid, tiz, bass hepsi birlikte önemli. Full bass olan kulaklıklar kullandım, karışık oluyor her şey. Tizler bir tarafta, midler boğuk gelmeye çalışıyor falan.
Stinger Core'da mikrofon çıkartılmıyor sanırım, bir de ses ayarı ve mikrofon kapatma kulaklık üzerinde değil kablodaki ekstra bir kontrolcü üzerinde. HS35 bu özellikler kısmında ihtiyacımı daha fazla karşılıyor.
HS35 alınabilir o zaman. Mikrofon çıkmıyor, kapatma kontrolcü üzerinde Stinger Core'da evet.
Sanırım yılbaşı indirimlerini bekleyeceğim.
Şimdiden hayırlı olsun :3
Keşke Razer Electra V2 bozulmasaydı, çok memnundum.
Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı