450-600₺ Arası Mekanik ve RGB Klavye Önerisi

-nOxy

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Uzun süredir kullandığım Frisby FX2’den bıktım ve kendime RGB ve mekanik bir oyuncu klavyesi almak istiyorum. RGB LED'lerinin tuşların arkasından olması önemli ve mekaniklerinin Blue Switch ve ahrazları tarzında olmasını istiyorum. Fazlaca özelleştirilebilir olması da cabası. Aklımdaki klavyeler:
  • Asus Mech
  • Steelseries Apex M750
  • Logitech G810
Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Blue switchli bir klavye arıyorsan yanlış ürünler seçmişsin. Apex M750'de sadece Red var diye biliyorum. G810'da da Logitech'in kendi switchi var (Romer-G) oda Red switch basım hissine yakın zaten.
  • Cooler Master MasterKeys Pro L
Modelin bakabilirsin.

Bilek destekli klavye arıyorsan G910'u öneririm G810 ile aynı özelliklerde sadece G810'da bilek desteği yok. Ama şöyle birşey daha var. Apex M750'de bilek desteği olmasada rahat oluyorsun. Ben MediaMarkth'da bilgisayarlar açıkkan denedim. oda rahat klavye ama ergonomiye önem veriyorsan G910

Blue switchli bir klavye arıyorsan yanlış ürünler seçmişsin. Apex M750'de sadece Red var diye biliyorum. G810'da da Logitech'in kendi switchi var (Romer-G) oda Red switch basım hissine yakın zaten.
  • Cooler Master MasterKeys Pro L
Modelin bakabilirsin.

Kendim m750 kullanıyorum. Switchleri kırmızı gözüküyor fakat bildiğim kadarıyla steelseries kendisi üretiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı