450-600 TL TWS kulaklık önerisi

wenomechainsama

Hectopat
Daha fazla  
450-600 arasında olmalı oyun için almıyorum. Şarkı için alıyorum ancak gecikmeside abartılı olmasın silikonlu.
Aklımdakiler;
Sizce ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu da buldum kafam çok karıştı.

https://www.hepsiburada.com/taotron...0-saat-muzik-beyaz-p-HBV000011B9DM?magaza=OVY bunu sipariş verdim 2saat önce 3 güne kargoya verilecek.

Bunu da buldum kafam çok karıştı.
Yaklaşık 3 aydır kullanıcısıyım eğer amaç müzikse T18, HT05'e göre kullanıldığı çip ve sürücüleri kıyaslandığında daha başarılı fakat bass arıyorsanız R100, mikrofon derseniz 6 mikrofona sahip olan HT05 ön planda. Ben müzik dinlemeyi sevdiğim için T18 memnun etti.

Yaklaşık 3 aydır kullanıcısıyım eğer amaç müzikse T18, HT05'e göre kullanıldığı çip ve sürücüleri kıyaslandığında daha başarılı fakat bass arıyorsanız R100, mikrofon derseniz 6 mikrofona sahip olan HT05 ön planda. Ben müzik dinlemeyi sevdiğim için T18 memnun etti.
Hocam bende T18 düşünüyorum sizce müzik için (bass gerek yok) ht05 T18 R100 içlerinden hangisi alınır?

R100'de dip tiz ses problemi olduğu söylendiği için alırken uzak durmuştum. T18'de fiyatına kıyasla pek olumsuz bir eleştirim olmadı sadece kutunun parlak yüzeyi çabuk çiziliyor. Sizin için rahatsız eden bir görüntüyse küçük bir çanta içinde kullanmanızda fayda var.

R100'de dip tiz ses problemi olduğu söylendiği için alırken uzak durmuştum. T18'de fiyatına kıyasla pek olumsuz bir eleştirim olmadı sadece kutunun parlak yüzeyi çabuk çiziliyor. Sizin için rahatsız eden bir görüntüyse küçük bir çanta içinde kullanmanızda fayda var.
Birde hocam son olarak T18 de aktif ses engelleyicisi yok ht05 de var ama bana çift cihaz lazım çok rahatsız ediyormu dışardan ses gelme durumu t18 de?

Birde hocam son olarak T18 de aktif ses engelleyicisi yok ht05 de var ama bana çift cihaz lazım çok rahatsız ediyormu dışardan ses gelme durumu t18 de?
Bence ses yüksekliği gayet güzel. Dışarda müzik dinlerken en yüksek seviyenin 1-2 kademe altında kullanıyorum ne toplu taşıma gürültüsü ne de trafik gürültüsü duyuyorum. Yani silikon ile gürültü kesme konusunda da hakkını veriyor.

Geri
Yukarı