450 TL bandında kırmızı Switch klavye önerisi

rechtssprechung

Hectopat
Selamlar, bütçem başlıkta belirttiğim gibi 450 lira. Arayışım bilek destekli bir kırmızı Switch klavye. Multimedya tuşları olmasa da olur, TKL olur fark etmez. Yalnızca bilek desteği istiyorum. Bütçem daha fazla oynamaz, 450 sınırım gibi bir durum.

Mavi Switch sahibi Redragon ındrah düşünüyorum eğer kırmızı bulamazsam. Fakat hiç mekanik klavye kullanmadığım için mavi Switch sesleri rahatsız eder mi bilemiyorum. Bir süre kullanıp sıkılmak istemiyorum kesinlikle.

Bu yüzden, kırmızı Switch bir klavye bakmak istedim. Eğer varsa, çok aşmayacak şekilde biraz esnetebiliriz bütçeyi. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sessiz isterseniz @TÇB'nın önerdiğini gördüğüm için öneriyorum yoksa bence de Gamepower alınmaz:

Eğer bilek desteğinden vazgeçerseniz:

Bence bütçenizi artırıp bunu alın.

Son düzenleme:
Sessiz isterseniz @TÇB'nın önerdiğini gördüğüm için öneriyorum yoksa bence de Gamepower alınmaz:

Biraz baktım Gamepower Saber gibi bunda da bir süre sonra tuş basmama sorunları yaşayanlar varmış, daha az olsa bile yine de sorunun devam ettiğini gösteriyor.

Biraz baktım Gamepower Saber gibi bunda da bir süre sonra tuş basmama sorunları yaşayanlar varmış, daha az olsa bile yine de sorunun devam ettiğini gösteriyor.
1 yıldır kullanıyorum ve sıkıntı yok. Her ürün herkeste düzgün çalışmayabilir. Siz 2000 TL'ye ürün alsanızda onda da sorun olabilir. Şans işi birazda.

Bunu öneririm. Kailh red switch kullanıyor. Aşamazsanız;
Sorun yaşayan görmedim şu ana kadar.

1 yıldır kullanıyorum ve sıkıntı yok. Her ürün herkeste düzgün çalışmayabilir. Siz 2000 TL'ye ürün alsanızda onda da sorun olabilir. Şans işi birazda.
Gamepower böyle sorunların yaygın olduğu bir marka benim de klavyem vardı arkadaşımda da aynı klavye vardı. Onun klavyesi 1 yıldır gidiyor ama benim klavyem 10 gün dayanmadı.

Şikayevar.com gibi yerlerde gözüküyor zaten çok fazla sorunlarla karşı karşıya gelebiliyorsunuz.

Daha güvenilir markalar varken almaya gerek yok.
Bunu öneririm. Kailh red switch kullanıyor. Aşamazsanız;

Sorun yaşayan görmedim şu ana kadar.
Ben de 2 tane gördüm az önce araştırdım diğer Saber, Warlock modellerine kıyasla çok az var ama yine de var.

Şikayevar.com gibi yerlerde gözüküyor zaten çok fazla sorunlarla karşı karşıya gelebiliyorsunuz.
Hocam şikayetvar.com`a bakarak hareket ederseniz klavye alamazsınız zaten. Her marka ürünle ilgili tonlarca şikayet var. İstediğiniz markaya bakın tonlarca şikayet bulursunuz. Ürünün kalitesine zaten bir siteye bakarak karar veremezsiniz.

Geri
Yukarı