450 TL Ekipman Önerisi

nafidavulcu

Decapat
Daha fazla  
İyi günler başlıkta da belirtiğim gibi toplam bütçem 450 TL. Kendim klavye, mouse, kulaklık buldum ama foruma da danışayım dedim. Mouse olarak elim biraz büyük olduğu için bu modeli tercih ettim Rampage Shine Smx-r15 10 Tuş 10000 Dpi Rgb Gaming Oyuncu Mouse - n11.com. Klavye olarak Rampage Rapıdo Plus Semi Mechanical Sese Duyarlı Rainbow Işıklı M - n11.com. Kulaklık olarak Rampage Styles Siyah Usb 7.1 Version Rgb Oyuncu Mikrofonlu Kulakl - n11.com. Bu ürünlerin yorumlarının çoğunu okudum genellikle insanlar memnun. Bu bütçe aralığında önerilerinizi alabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 110'a 210 tl desek, Logitech g103 130 tl. 340 TL eder. 110 TL'ye Gamepower Magnus V2 veya Rampage SN-RX5 plus 7.1 alabilirsin.

Fakat yerinde olsam Rival 110 ve Gamepower Warlock Mekanik Klavye'ye 400 tl verir. Kulaklığı da idarelik Snopy SN-4388 alırdım. İleride param olduğunda daha iyisini alırdım.

Son düzenleme:
@183206 tavsiyen için teşekkürler. Klavye için bunu almaya karar verdim Rampage KB-R19 Manly Kırmızı USB RGB Aydınlatmalı Q Mekanik Fiyatı. Rival 110 elime küçük kalabilir. Kulaklık konusunda fikrim değişmedi, Rampage Styles Siyah Usb 7.1 Version Rgb Oyuncu Mikrofonlu Kulakl - n11.com. Yalnız mause olarak kararsızım.
hocam kulaklık konusunda rampage favorye de bakabilirsiniz gamepower ın kulaklıkları da güzel bi inceleyin derim ben size
Bakacağım teşekkürler.

Kulaklık:US $23.49 25% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık'de ONIKUMA K1 Pro PS4 oyun kulaklığı PC Stereo Kulaklık kulaklık casque Mic ile led ışık Yeni Xbox One için Dizüstü Tablet Cep Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
Klavye:US $19.99 44% OFF|Bilgisayar ve Ofis'ten Klavyeler'de Metoo edition oyun Mekanik Klavye 87/104 tuşları anti gölgelenme Aydınlık mavi anahtarı Arkadan Aydınlatmalı Kablolu klavye İngilizce/Rusça Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
Mouse:US $23.52 52% OFF|Bilgisayar ve Ofis'ten Fareler'de Delux M625 PMW3360 Sensörü Oyun Fare 12000 DPI 12000FPS 7 Düğmeler RGB Arka Işık Optik Kablolu Fareler ile Yangın Anahtar Için FPS Gamer Aliexpress.com'da | Alibaba Grup

O bütçede bunlardan iyisini alamazsın ve ürünlerin vergilerinin az olmasını istiyorsan ürünü satın aldıktan sonra satıcısına yazıp ürünün fiyatının düşük girilmesini,eğer girilmezse gümrüğe takılacağını ve geri yollamak zorunda kalıcağını söyle direk söylediğin fiyatı girecektir.

Bende attığım kulaklığın aynısını kullanıyorum ve ürünün fiyatını 8 dolar girmesini istemiştim gümrük vergisi olarak 14.5 TL ödedim kargocuya sende aynısını yapabilirsin.

Kulaklık:US $23.49 25% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık'de ONIKUMA K1 Pro PS4 oyun kulaklığı PC Stereo Kulaklık kulaklık casque Mic ile led ışık Yeni Xbox One için Dizüstü Tablet Cep Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
Klavye:US $19.99 44% OFF|Bilgisayar ve Ofis'ten Klavyeler'de Metoo edition oyun Mekanik Klavye 87/104 tuşları anti gölgelenme Aydınlık mavi anahtarı Arkadan Aydınlatmalı Kablolu klavye İngilizce/Rusça Aliexpress.com'da | Alibaba Grup
Mouse:US $23.52 52% OFF|Bilgisayar ve Ofis'ten Fareler'de Delux M625 PMW3360 Sensörü Oyun Fare 12000 DPI 12000FPS 7 Düğmeler RGB Arka Işık Optik Kablolu Fareler ile Yangın Anahtar Için FPS Gamer Aliexpress.com'da | Alibaba Grup

O bütçede bunlardan iyisini alamazsın ve ürünlerin vergilerinin az olmasını istiyorsan ürünü satın aldıktan sonra satıcısına yazıp ürünün fiyatının düşük girilmesini,eğer girilmezse gümrüğe takılacağını ve geri yollamak zorunda kalıcağını söyle direk söylediğin fiyatı girecektir.

Bende attığım kulaklığın aynısını kullanıyorum ve ürünün fiyatını 8 dolar girmesini istemiştim gümrük vergisi olarak 14.5 TL ödedim kargocuya sende aynısını yapabilirsin.
Öneriniz için teşekkür ederim ama aliexpressten alınca hem geç geliyor hem de garanti olmuyor. Yeni sistem topladım klavye mause falan çok kötü oyun oynayamıyorum. Bu yüzden acil lazım. Tekrardan teşekkürler.

Mouse Corsair Harpoon RGB öneririm kendimde kullanıyorum ve yaptığım inceleme.

Klavyede ışık önemli değil ise kesinlikle Gigabyte Force K83.

Kulaklık olarakta Sharkoon Shark Zone H10 öneririm.
Öncelikle teşekkür ederim. Mause olarak biraz daha pahalı ve kaliteli bir şey almak istiyorum. Uzun süre kullanacağım için biraz paraya kıymam lazım. Tavsiye ettiğin klavye yerine bunu almak daha mantıklı Rampage KB-R19 Manly Kırmızı USB RGB Aydınlatmalı Q Mekanik Fiyatı. İkisi de mekanik ve aynı fiyat. Rgb ilk önceliğim değil fakat rgbli olursa daha iyi olur. Kulaklık için ayırdığım bütçe 150-180 arası bu fiyat aralığında önerileriniz varsa alabilirim. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı