450 TL'ye Ekipman Önerisi

Çılgın-Joe

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar.
Sizden klavye, fare ve kulaklık önermenizi isteyeceğim.

Mouse için ayırdığım bütçe 200 TL.
Kulaklık için 100 TL.
Klavye için 150 TL.

Şimdiden teşekkürler.

G102 mouse olarak çok iyi tavsiye ederim 4 aydır kullanıyorum. Daha üst modellerine baktım şuan adlarını hatırlamıyorum ama FPS oyuncusuyum elime en rahat oturan bu oldu.

Kulaklığın siyah olanı varmı ?
Birde klavye rgb olursa daha iyi olur.
Fare olarak Logitech G102 düşünüyordum. Önerir misiniz ?
Kulaklığın siyah olanı 350TL olduğundan dolayı bütçenize sıkıntı yaratıyor. RGB Klavye için de Rampage ürünleri fiyatlarıyla öne çıkıyor.

Kulaklığın siyah olanı 350TL olduğundan dolayı bütçenize sıkıntı yaratıyor. RGB Klavye için de Rampage ürünleri fiyatlarıyla öne çıkıyor.
Anladım teşekkürler.
Güvenilir midir ?

Anladım teşekkürler.
Güvenilir midir ?
Site hakkında bir bilgim yok malesef. Bütçenizi arttırabilirseniz SteelSeries Arctis Raw modeline bakabilirsiniz belki.

Normalde önermem ama kalan bütçede en mantıklılar bu gibi. Ya da mikrofonsuz bir müzik kulaklığı alacaksınız.

Anladım yine de teşekkürler.
Fakat 400 TL gibi bir fiyatı var. Toplam bütçemi en fazla 500 TL'ye çıkartabilirim.
Gamepower marka kulaklıklar bütçeniz için ideal gibi duruyor o zaman.

Normalde önermem ama kalan bütçede en mantıklılar bu gibi. Ya da mikrofonsuz bir müzik kulaklığı alacaksınız.

Bloody A90'nın ergonomesi herkese uymayabilir hocam. Denemesi lazım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı