450 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan Huy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 3B
Sağolun bende tam internetten ona bakıyordum :D alınabilir aslında fiyatına göre güzel klavye
Ben MSİ GK60 alcaktım indirimdeydi, indirim bitti ve Corsair K68 aldım, klavyeden memnunum kesinlikle ama şuan almamış olsam razer ı alma ihtimalim daha çoktu, biraz marka takıntım vardır :) Corsair K68 de sizi üzeceğini sanmam ama

Ben 450TL pc toplama videoları izliyorum adam klavye alıyor :D Gamepower saber RGB var.
Teşekkür ederim tavsiyen için ya benide zengin ettin 2 dakkada :D ögrenciyim normaldede okudugum şehirden dolayı cok dısarı cıkıp aktivete yapmıyorum bu yüzden kenarda durmadan para kalıyor bir miktar biriktire biriktere bişeyler alıyoruz inşallah sen benden daha iyilerini elde edersin
Ben MSİ GK60 alcaktım indirimdeydi, indirim bitti ve Corsair K68 aldım, klavyeden memnunum kesinlikle ama şuan almamış olsam razer ı alma ihtimalim daha çoktu, biraz marka takıntım vardır :) Corsair K68 de sizi üzeceğini sanmam ama
Aslında razer hiç kullanmamıstım şimdiye kadar 4 ay kadar önce razer balislik mousesini aldım hayran kaldım ondan şimdi bir sepmatimde oluştu

Corsair K68 aldım, klavyeden memnunum kesinlikle ama şuan almamış olsam Razer'ın alma ihtimalim daha çoktu, biraz marka takıntım vardır.
Cherry MX switchler Razer kullandığı switchlere göre kesinlikle daha kaliteli güzel tercih yapmışsınız Razer diyenlere bakma.

@Huy bu kadar para verdikten sonra Cherry MX harici klavye alınmaz.

Cherry MX bu işi uzun zamanlardan beri yapan ve tüm switchler arasında en kalitelisi demek yanlış olmaz bence.

Cherry MX switchler Razer kullandığı switchlere göre kesinlikle daha kaliteli güzel tercih yapmışsınız Razer diyenlere bakma.

@Huy bu kadar para verdikten sonra Cherry MX harici klavye alınmaz.

Cherry MX bu işi uzun zamanlardan beri yapan ve tüm switchler arasında en kalitelisi demek yanlış olmaz bence.
Biraz araştırdaktan sonra bende aynı kanıya vardım teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı