450 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan Huy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 3B

Huy

Hectopat
MOBA, FPS karışık oynuyorum ve mekanik bir klavye alacağım. Önemli olan hızı ve uzun ömürlü olması, diğer özellikler çok önemli değil. RGB gibi özelliklerden bahsediyorum.

Bunları beğendim ama önceliğim Motospeed olan tepkime süresi uzun ömürde ilk o önde duruyor. Bunlar arasında veya başka tavsiyeniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Lütfen tavsiyenizi tepkime süresi ne kadar, kaç milyon basım ömrü var bu gibi özellikleri belirtirseniz güzel olur.

Teşekkürler tavsiyeniz için aslında o seçeneği bende başta değerlendirmiştim ama benim aklımdaki klavye motospeed olan 320 TL fiyatı arada 190 tl fark var hem buna değermi diye hemde 500 TL vermek çok mantıklımı diye şüphelerim olduğundan kararsız kalmıştım

Teşekkürler tavsiyeniz için aslında o seçeneği bende başta değerlendirmiştim ama benim aklımdaki klavye motospeed olan 320 TL fiyatı arada 190 tl fark var hem buna değermi diye hemde 500 TL vermek çok mantıklımı diye şüphelerim olduğundan kararsız kalmıştım
Arkadaşın dediğine katılıyorum. 50-60 lira daha verip daha kaliteli bir ürün varken Motospeed vb. gibi çin damgalı az kaliteli bir ürün almak mantıksız olur.

Arkadaşın dediğine katılıyorum. 50-60 lira daha verip daha kaliteli bir ürün varken Motospeed vb. gibi çin damgalı az kaliteli bir ürün almak mantıksız olur.
Dediğin gibi olsa katılıcam da 190 tl fark ve ararında özellik olarak kıyasladınmı farkı tepki süresi benim dediğimin 0.2 diğerinin 0.1 bilek desteği 2 sinde var rgb var sırf 0.1 için 190 tl mantıklımı ondan kararsızım

Bu klavyeyi kullanıyorum. Ve oldukça memnunum.
teşekkür ederim tavsiyeniz için değerlendiricem

Arkadaşlar gayet haklılar bu kadar iyi bir bütçeniz varken Hunter gibi markalar almak mantıksız. Asus Cerberus Mech 440 TL ve gayet güzel, kaliteli bir klavye.

300 ile 500 arasında çok fiyat farkı var ama gidip 450 TL lik ürünlere bakıyorsan corsair al daha iyidir.
Yok diyorsan 300 TL bandında ne varsa ona razısın riski varmı bence corsaire göre %60 daha fazla risktir ama sorun çıkarmaya da biliyor. Bende de Gamepower warlock var 2 sene oldu kullanıyorum 150 TL ye almıştım. Vaktinde 400 TL bandında satılan kaliteli ürünlere param yetmiyordu. Şuan bozulursa kesinlikle kaliteli bir ürün alırım tabiki.

Bende ki klavyede sorun yaşayan çok oldu şans işi biraz:)

Sağolun yardımlarınız için aslında doğruyu söylüyorsunuz bu kadar para verirken kalite ürün almak gerekir corsair'in k68 ve üst modellerinden hangisini indirimde fiyatıma uygun yakalarsam onu tavsiye edicem

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı