450 TL SSD markası önerisi

Bütçe
450TL
5 yıldızlı ssd nasıl kronik sorunlu oluyor?
kulaktan duyma halk vesveseleri.Şahsen Ali Güngörün bilgisayarında bu ssd'den 2 tane kullandığını hatırlıyorum.Hadi bizi geçtim yılların deneyimine sahip bir mühendisin bizzat kendi sisteminde kullandığı SSD ye dan diye kronik sorunlu ibaresi yapıştırman anormal geldi biraz.Ama herkesin düşüncesine saygı duyarım problem yok.

kulaktan duyma halk vesveseleri.Şahsen Ali Güngörün bilgisayarında bu ssd'den 2 tane kullandığını hatırlıyorum.Hadi bizi geçtim yılların deneyimine sahip bir mühendisin bizzat kendi sisteminde kullandığı SSD ye dan diye kronik sorunlu ibaresi yapıştırman anormal geldi biraz.Ama herkesin düşüncesine saygı duyarım problem yok.
240+ üstünde sıkıntı pek yok.

40₺ fazla verip bunu almanız daha iyi olur okuma/yazma değerleri dram i falan gayet güzel bir SSD.

SSD Plus almayın aman diyim. Ben yandım siz yanmayın.
Hocam ben tecrübe ettim bir anda yavaşlamaya başladı servise gönderdim servis para iadesi dedi paramı aldım.
İnternette araştırınca aynı sorunu yaşayan birçok kişi olduğunu gördüm.

SanDisk düşünüyordum şimdi biri kronik problemli biri gayet iyi diyor niyetim çamur atmak değil asla ama SanDisk'lerin bazı modellerinde sorun olduğunu duymuştum neyse. WD serisi nasıldır Green ve Blue arasında büyük farklar var mı, Kingston'u da düşündüm ama nasıldır, birde Gigabyte iyi midir çoğu kişi tam F/P ürünü olduğunu söylüyor. Samsung'da düşündüm, ki en iyilerinden ancak bu fiyatlarla pek olduğu sanmıyorum, ve PNY yazılmış ama o markanın SSD'leri hakkında hiç bilgim yok. Şuan Gigabyte, WD serisi ve Kingston arasındayım sizce nasıllardır eleyecek olursak hangisi.

SanDisk düşünüyordum şimdi biri kronik problemli biri gayet iyi diyor niyetim çamur atmak değil asla ama SanDisk'lerin bazı modellerinde sorun olduğunu duymuştum neyse. WD serisi nasıldır Green ve Blue arasında büyük farklar var mı, Kingston'u da düşündüm ama nasıldır, birde Gigabyte iyi midir çoğu kişi tam F/P ürünü olduğunu söylüyor. Samsung'da düşündüm, ki en iyilerinden ancak bu fiyatlarla pek olduğu sanmıyorum, ve PNY yazılmış ama o markanın SSD'leri hakkında hiç bilgim yok. Şuan Gigabyte, WD serisi ve Kingston arasındayım sizce nasıllardır leyecek olursak hangisi.
Kingston tarafında A400 önermem. Gigabyte ve WD'den sıkıntısı olanı görmedim.

Kingston tarafında A400 önermem. Gigabyte ve WD'den sıkıntısı olanı görmedim.
Tahmin ettiğim gibi o zaman, Gigabyte'ın bende hiç sorununa rastlamadım WD'ın da ikisi içinde de en uygun fiyatlısı Gigabyte, ama PNY'yi de bir araştırayım o halde üçü arasında bir seçim yapacağım gibi. Ek olarak eğer WD ya da Gigabyte kullanmış birileri yazarsa bana çok yardımcı olmuş olur. Son olarak öneriler içinde herkese teşekkürler.
PNY gayet kaliteli bir markadır size attığım SSD'yi bende kullanıyorum.
Ve bu listeye göre a- katmanında.
Şimdi baktım da Gigabyte'da öyle aman aman değilmiş, WD daha iyi duruyor gibi ama teknoloji bir nebzede şans işidir hem 1TB'lık SSD bakmıyorum illa ki birini alacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı