450 TL Steam Bakiyesi En İyi Şekilde Nasıl Kullanılır?

Bakiye Nasıl Kullanılmalı?

• Satış

Oy: 27 41,5%
  • Oyun Alım

Oy: 38 58,5%

• Oy verenlerin toplamı
    65
Hocam yönteminizi merak ettim paylaşırsanız memnun olurum. Onun dışında bakiyenizi eğer satmak isterseniz %20 veya daha fazla indirim ile hemen alıcı bulabilirsiniz.

Hocam bunu nasıl yaptınız? Bu arada bakiye satışı yapabilirsiniz belli bir indirim uygulayarak.
Dün de birisi çeşitli kampanyalar kullanıp 900 liralık Steam alışverişine 22 lira harcadığını iddia etmişti. Tam olarak nasıl yapıyorsunuz?
Hocam yönteminizi merak ettim, paylaşırsanız memnun olurum. Onun dışında bakiyenizi eğer satmak isterseniz %20 veya daha fazla indirim ile hemen alıcı bulabilirsiniz.
FastPay, Tosla, Hepsiburada gibi yerlerin kampanyalarını takip ediyorum. Daha fazla bakiye de sağlayabilirdim ancak bu bana yeterli geldi.

Dark Souls Remastered çok sık indirime girmiyor. Alacaksan bu indirimlerde al.
Listemde bulunuyor. Geçmiş indirimlerini incelememiştim, söylediğiniz iyi oldu. Aklımda bulunsun.

Yani hocam yöntemi biraz daha açarsanız iyi olurdu. Hepsiburada , trendyol gibi yerleri bende takip ediyorum. Bu ay bir indirim olmadı. Ayrıca olsa bile bu kadar büyük bir kar söz konusu değildi. Diğer yerleri bilmiyorum.

Yani hocam yöntemi biraz daha açarsanız iyi olurdu. Hepsiburada , Trendyol gibi yerleri ben de takip ediyorum. Bu ay bir indirim olmadı. Ayrıca olsa bile bu kadar büyük bir kar söz konusu değildi. Diğer yerleri bilmiyorum.
Özellikle bu konuya bakabilirsiniz: fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

Diğer yararlandıklarım: Tosla’nın yeni yıl hediyesi, kartın son 2 hanesi kadar Tosback! - Tosla ve Tosla Kart ile Epic, Playstation, Steam, Xbox, yurt içi ve yurt dışı oyun kodu* ödemelerinin %15’i bizden! - Tosla

Bende fastPay ile ücret ödemeden 400 TL Steam key aldım. FIFA 22, Cyberpunk, ready or not, ve Wallpaper Engine aldım RDR 2 de alabilirdim ama zaten Epic Games'den daha önceden almıştım.

Geri
Yukarı