450 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

Sokaner

Hectopat
Daha fazla  
7.1 olması tercihimdir belki bütçe en fazla çok zorlarsam 500 TL olabilir. Mikrofonu olmalı oyun oynarken müzik dinleyen biriyim kulağım kanamasın yeter.

Yorumları gayet iyi James Donkey, Rampage gibi markalar yerine Logitech tercih etmeniz daha iyi olur. Prime desteğiyle hızlı teslim alabiliyorsunuz hem de.

Amazon Logitech Gaming Headset

Hocam James Donkey klavye kullanıyorum gayet memnunum o yuzden James Donkey'a karşı ön yargım yok daha iyisi varsa onu alacağım ve bu attğınız model eski ve 7.1 değil o yüzden pek tercih ediceğimi sanmıyorum.

@Emir Yüksel 'in yorumuna katılıyorum. Sanal 7.1 kullanacağım diye iyi bir performans almazsınız. Benimde önerimin Logitech üzerine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım aydınlatıcı bir video olur sizin adınıza.

@Emir Yüksel'in yorumuna katılıyorum. Sanal 7.1 kullanacağım diye iyi bir performans almazsınız. Benim de önerimin Logitech üzerine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım aydınlatıcı bir video olur sizin adınıza.

Peki hocam bu nasıldır

Rampage kullanırım diyorsan eğer. Kendim kullanmış olduğum kulaklık olan Rampage SN-RW77 Prestige öneririm. Tabii bu fiyatı fazla hak etmiyor ama güzel bir kulaklık. Sanal 7.1'e sahip ses kartlı. Gizli mikrofona sahip ama mikrofonda şöyle bir sıkıntı var. Yüksek sesli bir şey dinlediğin zaman Discord gibi platformlarda konuşuyorsan eğer o sesi karşıya iletiyor. Arkadaşıma Valorant'ta konuşan kişilerin sesi gidiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı