450 TL'ye kablosuz mouse tavsiyesi

sineklikowboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

400-450 TL'ye kadar kablosuz mouse bakıyorum. Küçük kompakt fareleri tutamıyorum küçük olmasın, malzeme kalitesi dandik olmasın yeter. Günde 8-10 saat kullanacağım için uzun ömürlü, dayanıklı olursa iyi olur. Oyun oynamıyorum DPI hassaslık RGB falan çok önemli değil. Tavsiye verirseniz sevinirim.

Logitech'in o kompakt kablosuz farelerinden arkadaşımda vardı, denedim, kötüler. Bir kere kompaktlık adına ne kadar köşe varsa kesmişler, küçüçük bir mouse, tutması rahat değil, DPI ayarlanamadığı için gidip Windows fare ayarlarından sens değiştirmek gerekiyor, CSGO'da sağa çekmeye çalışıyorum mouse deliriyor, sola çekiyorum havaya bakıyor. Kısacası sorunların alayı var.

Logitech'in o kompakt kablosuz farelerinden arkadaşımda vardı, denedim, kötüler. Bir kere kompaktlık adına ne kadar köşe varsa kesmişler, küçüçük bir mouse, tutması rahat değil, DPI ayarlanamadığı için gidip Windows fare ayarlarından sens değiştirmek gerekiyor, CS:GO'da sağa çekmeye çalışıyorum mouse deliriyor, sola çekiyorum havaya bakıyor. Kısacası sorunların alayı var.

Bunlar oyun faresi değil. Ofis, normal kullanım faresi. DPI ayarı falan beklememelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı