700 TL'ye kadar kablosuz mouse tavsiyesi

Bütçe
700

onur8188

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, kablosuz mouse almak istiyorum. Rival 3 Wireless nasıldır? Pili çabuk bitiyor deniyor. Şarj edilebilir mouse modellerinden almak daha mı mantıklı olur? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaklaşık 2 senedir Logitech G305 kullanıyorum (Asya pazarında G304 olarak da geçer, aynı mouse tur) ve gayet memnunum, diğer Logitech farelerimda hep bir sıkıntı oldu çift tıklama tarzı ama şu anda bunda öyle bir sorun yaşamadım daha, zaten yaşadığım zamanda garantisi yoksa 1 seferlik aynısından iade yaptılar.
Şarjlı modellerden almak bana kalırsa iyi değil, çünkü içindeki dahili batarya bir süre sonra ölüyor ve bozulma olasılığı daha yüksek. Tak çıkar piller ile kullanırsanız da şarjlı pil ve pil şarj etme cihazı alın kafanız rahat olur ayrıca mouse için o kadar pil de gitmiyor yani kaliteli bir pil alırsanız sağlam bir cihazla kullanım sürenize bağlı 2 ay bile kullanabilirsiniz tek pili. Örneğin Microsoft gibi bir firmanın Xbox Controller da pil kullandırmasının sebebi de bu, sürekli arıza çıkmaması ve daha uzun kullanabilmen için yine de karar senin firmaya göre değişir yine de şarjlı modellerle ilgili tecrübesi olan arkadaşlardan da fikir al.

Yeni konular

Geri
Yukarı