450 TL'ye kadar mouse önerisi

Bütçe
450
Sensör olarak 3330 dengeli bir sensör. Mcu'su bu bütçenin en iyilerinden.

20cm+ için önerilir. Claw tutuşuna uygun zaten.
Hayır yani, elimi ölçtüm sırf sizin için 178mm imiş ve ben palm kullanırken elim neredeyse tam sığıyor rahat bırakırsam taşıyor. SS Prime küçük bir fare bence. Önceden Razer Deathadder Essential kullanıyordum.

Hocam bu mouse ne kadar zaman kullanılır sizce? Markayı daha önce duymadım, dolayısıyla biraz şüpheli yaklaşıyorum. Kusuruma bakmayın.

En kötü ihtimalle 2 sene ömrü olacaktır. Kronik bir sorunu yok bildiğim kadarıyla.
Düzgün kullanımda 3-4 seneyi bulabilir kullanım ömrü.

Tam fiyatına göre 3330 sensör Omron 20M Switch çok ağır sayılmayacak bir ağırlığı var.

Hocam şu an kullandığım farede PMW3327 sensör var, arada hatrı sayılır bir fark olur mu sizce?

En kötü ihtimalle 2 sene ömrü olacaktır. Kronik bir sorunu yok bildiğim kadarıyla.
Düzgün kullanımda 3-4 seneyi bulabilir kullanım ömrü.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Yakın zamanda fareyi satın alacağım. Ölçülerini göremedim, biliyorsanız söyleyebilir misiniz acaba?

Hocam şu an kullandığım farede PMW3327 sensör var, arada hatrı sayılır bir fark olur mu sizce?

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Yakın zamanda fareyi satın alacağım. Ölçülerini göremedim, biliyorsanız söyleyebilir misiniz acaba?

Eloshapes üzerinden kontrol edin hocam. Tam hatırlamıyorum ölçüleri.

Hatrı sayılır bir fark hissetmezsin yakınlar birbirine.

Geri
Yukarı