450-500 TL'ye kadar mouse önerisi

Daha fazla  
İyi günler önceden G102 kullanıyordum. Genelde FPS oyunları oynuyorum. SteelSeries Sensei Ten siparişini verdim. Fakat Zowie EC-2B daha çok önerilmiş. G102'yi zırt pırt bozulabileceği için değiştiriyorum. 3 sene kullandım ve sadece FPS oyunları oynamadığım fareye çok fazla art arda tıkladığım için uzun ömürlü bir fare istiyorum. İnternetten araştırdığımda Razer DeathAdder V2 çok fazla önerilmiş. Sizin önerileriniz nedir? Daha kargoya verilmediği için daha iyisi varsa Sensei Ten alma fikrimi geç olmadan değiştirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senseiten tam isabetli olmuş kesinlikle öneririm. FPS oyunlarının vazgeçilmezidir kendisi.
Valla üstad Steelseries Sensei hakkında bir ton insan razer deathadder v2 varken seçilmez, Razer deathadder v2 daha iyi dediği için siparişimi iptal ettim. Razer sevmeye çalışıyorum ama hala sevemiyorum. Evde bir tane var deneyip Razer alma fikrimden de vazgeçtim. Benim için en iyi seçim olacak 2 fare bunlardı. Ben de switch ve lehim seti sipariş ettim. G102 nin kliklerini sorunsuz bir şekilde yapabilirsem G102 ile devam edeceğim. Ama yapamazsam veya ileride bana yine sorun çıkarırsa önerinizi değerlendireceğim. Teşekkürler yorum için.
RGB takıntınız yoksa Microsoft marka fareleri öneririm. Ele iyi oturuyor.
Üstad çok önceleri kullandım o tür fareleri. Bana ergonomiden çok farenin performansı lazım. Tabi sadece FPS türü oynamadığım için dayanıklı da olmalı. O yüzden G102 yi değiştirmeyi düşünüyordum şimdi o dayanıklılık problemini de halledersem G102 bana yeterli gelir gibi. Yine de öneri için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı