450 TL'ye kadar mouse önerisi

SukkraW

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız modelin yazılım desteği var ve ayrıca hızlı kaydırma yapabilirsiniz. Gayet iyi bir model fiyatına göre. Ben beyaz halini amazondan satın almıştım hala kullanıyorum sıkıntı yok.
Arkadaşlar merhaba şöyle bir mouse buldum alınır mı?

Ya aslında tek istediğim hızlı kaydırırken takılmasın ve driveri olsun. Bütçem 450 TL'ye kadar çıkar. Öneriniz varsa açığım.

Mouse'un öyle ahım şahım çok bir önemi yok. Ağırlığı yeterli düzeyde olsun ve eline otursun yetiyor. Diğer tüm özellikler zaten standart tüm ürünlerde aynı. Hangisinin görüntüsünü beğeniyorsan hangisine ağırlığı tamam bu benim elime tam oturur güzel çeviririm diyebiliyorsan onu al. Rampage FLARE kullanıyorum 4 yıldır ve hiç değiştirme gibi bir sorunum olmadı bi sıkıntı vs. de çıkartmadı.

Mouse'un öyle ahım şahım çok bir önemi yok. Ağırlığı yeterli düzeyde olsun ve eline otursun yetiyor. Diğer tüm özellikler zaten standart tüm ürünlerde aynı. Hangisinin görüntüsünü beğeniyorsan hangisine ağırlığı tamam bu benim elime tam oturur güzel çeviririm diyebiliyorsan onu al. Rampage FLARE kullanıyorum 4 yıldır ve hiç değiştirme gibi bir sorunum olmadı bi sıkıntı vs. de çıkartmadı.
Valla ya arkadaşların attığı mouselar iyi özelliği filan var diyelim tamamda görünüşleri baya kötü yahu.

Geri
Yukarı