450 TL'ye mouse önerisi

SteelSeries Prime.

diğeri tükenmişte bu iyi mi

Diğeri tükenmişte bu iyi mi?

Steelseries Prime Fps Gaming Mouse Fiyatı ve Özellikleri Bi'de buradan almayı deneyin.

Kanka biraz daha paran varsa buna bakabilirsin RAZER DeathAdder Essential Siyah Optik Gaming Mouse RZ0102540100R3M1 Fiyatı - Trendyol
1 hafta önce 450 liraydı.

SS Prime varken attığınız model alınmaz.

hiç kimse almamış sıkıntı olur mu?
Dostum ben aldım Teknosa satıyor, sistemden kaynaklı bi sorun vardır büyük ihtimalle aynı ürün ama farklı kategoriye düşmüş, alabilirsin bence.

Koskoca Teknosa sonuçta haksız mıyım?

Dostum ben aldım Teknosa satıyor, sistemden kaynaklı bi sorun vardır büyük ihtimalle aynı ürün ama farklı kategoriye düşmüş, alabilirsin bence.

Koskoca Teknosa sonuçta haksız mıyım?

dün gece 460tlye istettim bugün 899 olmuş umarım iptal etmezler.

dün gece 460tlye istettim bugün 899 olmuş umarım iptal etmezler.
Benim olayım biraz farklı, ben iptal talebi oluşturdum, sonra satıcıya mesaj attım iptal edilmesin, istiyorum diye. Talebin üzerine iptal talebin reddedildi dedi ama işte bu sabah iptal edilmiş edilmicek demelerine rağmen. Şu anda kartımda 7 TL eksik Mediamarkttan alıcam 550'ye ama kimse cevap vermiyo dilenme mesajlarıma.

Benim olayım biraz farklı, ben iptal talebi oluşturdum, sonra satıcıya mesaj attım iptal edilmesin, istiyorum diye. Talebin üzerine iptal talebin reddedildi dedi ama işte bu sabah iptal edilmiş edilmicek demelerine rağmen. Şu anda kartımda 7 TL eksik Mediamarkttan alıcam 550'ye ama kimse cevap vermiyo dilenme mesajlarıma.
1701427008857.png

Şimdi aldım, Teknosa yüzünden boşuna cebimden 120 TL daha çıktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı