450 TL'ye mouse önerisi

Konuda hep çer çöp önerilmiş.

@mckatletti 450 TL bütçesi olan adama 700 TL'lik fare öneriyorsun, üstüne leş gibi fare öneriyorsun. Mesajın beğenilmeyince saçma sapan beğenmedim basıyorsun millete. Eğer bir konu açarsan gidip bütçeni 10.000 TL artır bunu al yazacağım sana.
Benim attığım fare linkine neden eksi attınız hocam ?

@Blooqedxkvara77 Bu bütçede donanımsal olarak iyi bir fare M300S. Sensörü de fena değil, 3327 var içinde. Bu bütçedeki birçok fare ile aynı. Corsair Harpoon PRO modelini kullandım. Onda da bu sensör vardı, dandik bir fareden geçiş yaptım ve performansı gayet tatmin ediciydi.

Donanımsal olarak iyi fare, eğer elinin yapısına da uygunsa al. Önemli olan eline uyması.

Benim attığım fare linkine neden eksi attınız hocam?
İyi değil hocam, bu bütçede alınmaz. Donanımsal olarak M300S daha mantıklı. GM 08'e o para verilmez.

@Blooqedxkvara77 bu bütçede donanımsal olarak iyi bir fare M300s. Sensörü de fena değil, 3327 var içinde. Bu bütçedeki birçok fare ile aynı. Corsair Harpoon Pro modelini kullandım. Onda da bu sensör vardı, dandik bir fareden geçiş yaptım ve performansı gayet tatmin ediciydi.

Donanımsal olarak iyi fare, eğer elinin yapısına da uygunsa al. Önemli olan eline uyması.

İyi değil hocam, bu bütçede alınmaz. Donanımsal olarak M300s daha mantıklı. GM 08'e o para verilmez.

Senin dediğini almalı bence değil mi uncu.

@Blooqedxkvara77 Bu bütçede donanımsal olarak iyi bir fare M300S. Sensörü de fena değil, 3327 var içinde. Bu bütçedeki birçok fare ile aynı. Corsair Harpoon PRO modelini kullandım. Onda da bu sensör vardı, dandik bir fareden geçiş yaptım ve performansı gayet tatmin ediciydi.

İyi değil hocam, bu bütçede alınmaz. Donanımsal olarak M300S daha mantıklı. GM 08'e o para verilmez.
m300s ile ilgili inceleme bulamadığım için ona da güvenemiyorum şahsen

gm 08 in daha mantıklı olduğunu biliyorum fakat o bütçeye de geçemiyorum hadi hepsiburada olsa belki onuda alırdım

Senin dediğini almalı bence değil mi uncu?
Önce gittin 450 TL bütçem var diyen birisine 700 TL'lik fare önerdin, aradaki 250 TL farkı sen verecek misin? Vermeyeceksin. Üstüne önerdiğin o fare de 700 liralık bir fare değil, 700 lira verdikten sonra çok daha iyisini alabiliyor. Çöp öneri.

Adam sonra 450 TL bütçem var, aşamam dedi. Gittin yine bütçesinin üzerinde öneri yaptın. Üstüne parasını sen mi vereceksin? Niye inatla gidip gidip bütçe dışı öneri yapıyorsun? Benim yaptığım öneri bütçesine göre alabileceği en mantıklı ürün donanımsal olarak. 450 TL ve altına daha iyisi varsa buyur paylaş.

Geri
Yukarı