4500-5000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000

iWaxie

Picopat
Daha fazla  
Beş bine yakın bütçem var, monitör önerebilir misiniz? Minimum 144 Hz olarak düşünüyorum, tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

Beş bine yakın bütçem var, monitör önerebilir misiniz?

Bu ikisi arasında kaldım sanırım, 1080p için hangisi daha iyi olur? Kısa bir araştırmayla birlikte 23.8" olanın daha iyi olacağını düşünüyorum fakat fikirleriniz önemli.

Bu ikisi arasında kaldım sanırım, 1080p için hangisi daha iyi olur? Kısa bir araştırmayla birlikte 23.8" olanın daha iyi olacağını düşünüyorum fakat fikirleriniz önemli.
23.8 iyidir

Bu ikisi arasında kaldım. Sanırım, 1080p için hangisi daha iyi olur? Kısa bir araştırmayla birlikte 23.8" olanın daha iyi olacağını düşünüyorum fakat fikirleriniz önemli.

İnan Hz için seçiyorsan :D 144-200 arası tamamen farksız 240Hz'e kadar çok bir fark göremezsin önerim araştırıp renklerin canlılığına göre alman.

İnan Hz için seçiyorsan :D 144-200 arası tamamen farksız 240Hz'e kadar çok bir fark göremezsin önerim araştırıp renklerin canlılığına göre alman.
Hz için değil, IPS Panel olduğu ve Ghosting tarzı sorunlar yaratmadığı için bunları seçtim aslında. Konuyu açarken de söylediğim gibi, 144 Hz bile yeterliydi yani.

Hz için değil, IPS panel olduğu ve ghosting tarzı sorunlar yaratmadığı için bunları seçtim aslında. Konuyu açarken de söylediğim gibi, 144 Hz bile yeterliydi yani.

Attığımız tüm monitorler IPS panel :)

Ve de IPS panelde ghosting olmaz diye bir şey yok ürün kusurlu çıkabilir 300TN paneldede ghosting olur garantiye yollarsanız düzgünü ile değiştirirler.

Attığımız tüm monitorler IPS panel :)

Ve de IPS panelde ghosting olmaz diye bir şey yok ürün kusurlu çıkabilir 300TN paneldede ghosting olur garantiye yollarsanız düzgünü ile değiştirirler.
Zaten attığınız monitörlerden seçtim, MSI olanları seçmiş olmam neden seni bu kadar gerdi anlamış değilim.

Bu monitörde karar kıldım, ek bir fikriniz varsa dinlemeyi çok isterim tabii.

Geri
Yukarı