4500-5000 TL Sistem Tavsiyesi

Macolli

Hectopat
Daha fazla  
Recep abi ve bilgili arkadaşlardan ricam 4500-5000 TL arası yüksek parçalı hem render hem oyun oynama konusunda yüksek verim alacağım, darboğaz vs. gibi bir sıkıntı yaşamayacağım bir sistem arıyorum. Bunun doğrultusunda bana önerebileceğiniz sistemler nedir? Bütçe konusunda şöyle olursa şunlar da olabilir daha iyi olur dediğiniz tavsiyelerinize de yer verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adsız.png
Adsız.png

Diğer önerilere göre daha performanslı ekran kartı bütçe artar ise GTX 980 Ti tercih edebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 4560TL.png
    4560TL.png
    51,8 KB · Görüntüleme: 151
Diğer önerilere göre daha performanslı ekran kartı bütçe artar ise GTX 980 Ti tercih edebilirsiniz.
Adam render sistemi istemiş. Verdiğim sistemdeki i7 6700k yerine i5 6600k önermişsin.
GTX 980 yerine R9 390X önermişsin. Bunun neresi daha performanslı çok merak ediyorum. Nvidia ve İ7' nin render olarak daha performanslı olduğu aşikar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı