4500 Liraya i5 4690K ve GTX 980 Ti Tabanlı Sistem Toplama

selcuka

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, i5 4690k işlemcili ve GTX 980 Ti kartlı, max (Aynı kalitede ekran kartı önerebilirsiniz) 4400 TL fiyatı olan bir kasa tavsiyesi istiyorum. Sadece kasa olacak, ne kadar ucuz olursa o kadar iyi. Ama performanstan kısmayayım.
Depolama da şimdilik 240 GB'lik SSD olsa kafi.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD yi unutun bir kere. Onun dışında buyrun hocam. SSD ve soğutucuyu sonra alırsınız artık. Fiyat azalsın isterseniz 4690 alıp H97 Gaming 3 alın. Birde 2 adet 4 GB Ram var. Ayrıca kim ne derse desin o bütçeye sakın GTX 970 almayın. En kötü GTX 980 alın. Yazık yani GTX 970 almak o bütçeye.

Ara Toplam3.886,69 TL
Toplam KDV699,60 TL
Sepet Toplam Fiyatı4.586,29 TL
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD yi unutun bir kere. Onun dışında buyrun hocam. SSD ve soğutucuyu sonra alırsınız artık. Fiyat azalsın isterseniz 4690 alıp H97 Gaming 3 alın. Birde 2 adet 4 GB Ram var. Ayrıca kim ne derse desin o bütçeye sakın GTX 970 almayın. En kötü GTX 980 alın. Yazık yani GTX 970 almak o bütçeye.
Ara Toplam3.886,69 TL
Toplam KDV699,60 TL
Sepet Toplam Fiyatı4.586,29 TL
[TBODY] [/TBODY]

Sinerji neden bu kadar uygun henüz anlayabilmiş değilim.

Sinerji neden bu kadar uygun henüz anlayabilmiş değilim.
Vatan gibi para emici değiller o yüzden. Adam böylede kar ediyor. Şöyle anlatayım. Normalde 1 liraya alınan malı 2 lira karla 3 liraya satıyorlar. Vatan ise 4 lira kar koyuyor. Ben buna para emiciler diyorum.

Bir sıkıntısı yok. 2004 yılından beri piyasadalar. Sadecenotebook adlı sitede onlara ait. Alışveriş yapan çok kişi var bende dahil. Kendim bir sıkıntı yaşamadım açıkçası.

Ekran kartına çok yüklenmişsiniz bence. Hiç değilse GTX 970 alıp bir de 240 GB'lık SSD alsaydınız.

Ben i5-4690K işlemciye sahip hiçbir sistemde GTX 980'den yüksek bir ekran kartı kullanıldığını görmedim.

SSD de önemli bileşenler arasında.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı