4500 TL Gaming Laptop Önerisi

4500 TL'ye tam teşekküllü Gaming laptop biraz zor ama şuna bir bakabilirsin.

Hocam sistem özellikleri fiyatı için gerçekten iyi ancak model ile ilgili genel olarak kötü bir hava var. Soğutmasının yetersiz olduğu söyleniyor. Bu fiyatta sistem olarak daha üstü ise yok.

4500 TL'ye böyle özellikleri bulmak zor. 6500 TL'lik laptoplar bu kadar performans verebiliyor bu durumda duymaktan en nefret ettiğim sözü söylemek zorundayım eğer herhangi bir işiniz yoksa okul iş gibi masaüstü alabilirsiniz.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler.
Bütçeyi 5000 TL bandına çeker isem şu laptop benim işimi karşılar mı?
4500 TL'ye böyle özellikleri bulmak zor. 6500 TL'lik laptoplar bu kadar performans verebiliyor bu durumda duymaktan en nefret ettiğim sözü söylemek zorundayım eğer herhangi bir işiniz yoksa okul iş gibi masaüstü alabilirsiniz.

Masaüstü almayı düşündüm fakat hem gittiğim her yerde oyun oynamak istiyorum hem de ne bir monitörüm ne bir klavyem var, sadece mouse var.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler.
Bütçeyi 5000 TL bandına çeker isem şu laptop benim işimi karşılar mı?

Masaüstü almayı düşündüm fakat hem gittiğim her yerde oyun oynamak istiyorum hem de ne bir monitörüm ne bir klavyem var, sadece mouse var.
Hangi tarz oyunlar oynuyorsunuz? Offline Online ya da biraz daha açıp oyun ismi verebilir misiniz?

Geri
Yukarı