4500 TL Gaming Laptop Önerisi

Monster konusunda forumlardan okuduğum yorumların %70 i olumlu ama 4 kez servise gönderdim hâlâ problem çözülmedi diyenlerde var biraz şans işi gibi geliyor bana ve ben şanssız %30 un içinde olurum galiba :)
Dell düşünmedim hiç ama kullanan birisi yorum yaparsa sevinirim. Açıkçası ekran kartı, ram, ssd vs o tür şeyler hakkında bilgim yok. 4500 vereyim piyasadaki oyunları sıkıntı olmadan oynayabileyim istiyorum. Biraz zor gibi :) Önerileri bekliyorum.

Servis ile uğraşmayın 14 gün süresi dolmadan geri verin, ısınmıyor diyenler ısı takibi yapmıyordur, yada oyun oynamıyordur. Çünkü monsterlerin çoğu üst yüzeye sıcaklığı vermez ama altta ateş ediyordur . 2 monster geçti elimden ikiside 960m ekran kartlı ve ikiside 90 dereceleri görüyordu. HP aldım yazın bu sıcakta bile 75-80 derece arası çalışıyor ve tek fanlı . GTX1050 ekran kartlı .

Servis ile uğraşmayın 14 gün süresi dolmadan geri verin, ısınmıyor diyenler ısı takibi yapmıyordur, yada oyun oynamıyordur. Çünkü monsterlerin çoğu üst yüzeye sıcaklığı vermez ama altta ateş ediyordur . 2 monster geçti elimden ikiside 960m ekran kartlı ve ikiside 90 dereceleri görüyordu. HP aldım yazın bu sıcakta bile 75-80 derece arası çalışıyor ve tek fanlı . GTX1050 ekran kartlı .
Hp kullanmıştım bilgisayarda hiç kasma vs olmamıştı ve servisi çok iyiydi ama inanılmaz ısınıyordu Hp lerde kronik bir sıkıntı diyorlardı şimdi o sorunu aşabildi mi ne oldu bilmiyorum

Hp kullanmıştım bilgisayarda hiç kasma vs olmamıştı ve servisi çok iyiydi ama inanılmaz ısınıyordu Hp lerde kronik bir sıkıntı diyorlardı şimdi o sorunu aşabildi mi ne oldu bilmiyorum
eskiden öyleydi hocam, bende çok karşılaştım. Bu aldığım bilgisayarı büyük bir tedirginlikle aldım ama en kötü monster kadar ısınır diyerek şansımı denedim ve sonuç çok iyi. Dediğim gibi en zor şartlarda 80 derece ortalama veriyor .

960M ile 1050 nin sıcaklıkları tabi ki aynı olmayacaktır.

960M ile 1050 nin sıcaklıkları tabi ki aynı olmayacaktır.
Aynı olmaması gerektiğini bende biliyorum, size gtx1050 ile 90 dereceyi gören en az 5 kullanıcı şikayeti gösterebilirim. Ayıca benim aldığım HP cihazın çift fanlı ve 15 ekran olan modelide gta 5 te 88 derecelere çıktığını gördük DH'de.

4500 max 4750 kadar bir bütçem var. Monster almayı düşünüyorum fakat bugün bir arkadaşım Monster'ın ısınmasını ve çok ses çıkardığını söyledi. Asus almayı da düşünüyorum. İnşaat mühendisliği okuyorum autocad gibi programlar var sanirsam bunları da dikkate almam gerekiyor. Tabi ki oyun konusunda iyi olmasını istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler şimdiden.

Kesinlikle monster al. Onlar efsane; yok ısınıyor yok ses çıkarıyor. O fiyata başka laptop yok kaliteli. Monster uzun süredir bu işte ve kaliteli ürün yapıyor. Benim sana tavsiyem monster al ve alimünyum kasa tercih etmelisin

Cihaz değişimi yapacaklarını sanmıyorum, servise göndericem bakalım bugün.

Yaparlar. Her şirkette olduğu gibi bazı ürünler sorunlu olabiliyor. Bu ürün de sana denk gelmiş malesef.

Yaparlar. Her şirkette olduğu gibi bazı ürünler sorunlu olabiliyor. Bu ürün de sana denk gelmiş malesef.[/QUOTE]
Çölde kutup ayısı denk gelir zaten bize.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı