4500 TL i5 6600K Sistem Toplama

CrossFire

Hectopat
Daha fazla  
Sistem resimlerdeki gibi yorumlarınızı bekliyorum. Sizin de 4500 TL monitörsüz sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.
(Forumda yeniyim, bir hatam varsa mağdur görmenizi bu seferlik rica ediyorum.)

Screenshot_2016-01-03-15-01-48.png
Screenshot_2016-01-03-15-06-56.png

Bence gayet güzel bir sistem toplamışsınız. Bende forumda yeniyim , güç kaynağını bronze markalı güç kaynağı olarak değiştirirseniz sizi daha mutlu edicektir diye düşünüyorum. :)

Cooler Master GM 650W 80+ biraz tuzlu tabi...

Ürün linki

O güç kaynağına o kadar para vermek israf olur. Bence değiştirmesine gerek yok ama alacaksa illa o fiyata bu güç kaynaığını alabilir. Hem modüler hem de 750 w 80+ gold sertifikalı.
CORSAIR CS SERİSİ 750W 80PLUS GOLD 750W MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI
Sistem de sadece güç kaynağının sıkıntılı mı olduğunu düşünüyorsunuz ? Yani ne biliyim işlemci anakart gibi şeyler ? Bide yanlış anlamayın ama güç kaynağı 600w rahatlıkla yetecektir bence ve bir sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Sistem de sadece güç kaynağının sıkıntılı mı olduğunu düşünüyorsunuz ? Yani ne biliyim işlemci anakart gibi şeyler ? Bide yanlış anlamayın ama güç kaynağı 600w rahatlıkla yetecektir bence ve bir sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.
Evet bence de 600w 80+ bir güç kaynağı yetecektir. Benim dediğim sadece arkadaş o fiyata 650w 80+ bronze güç kaynağı önermiş. Ben de dedim ki o fiyata 750w 80+ gold psu alınır. Konu bu yani yoksa 600w 80+ bir psu arkadaşın işini rahatlıkla görecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı