4500 tl i5 6600k sistem toplama

The bite

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi i5 6600k olan fiyatı 4500 tl civarı (monitör dahil değil)olan bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Ben elimden geldiğince bir şey toplamaya çalıştım önerilerinize açığım.

2016-04-08_23-36-29.png

Bu bütçe ile Vatan'dan toplanmaz. Ya Hepsiburada ya da Webdenal'dan toplamanı öneririm. Bu sistemdeki işlemciyi i5 6600K ile değiştirirsen, 4500 TL civarına denk geliyor.

lala.jpg

Edit: Tavisyemi değiştirdim.

@The bite Topladığın sistemde R9 390 için kendi sitesinde 750W PSU öneriliyor. Belki böyle de çalışır ama önerilen değerde PSU almak her zaman iyidir.

O paraya Hepsiburada'dan böyle bir sistem toplayabilirsin şuanda bilgisayar ürünlerinde %10 indirim var. HBM teknolojili R9 FURY çok çok daha fazla performans verir. Ben sana bu sistemi tavsiye ediyorum:

4500OCi5.png

Son düzenleme:
Edit: Tavisyemi değiştirdim.

@The bite Topladığın sistemde R9 390 için kendi sitesinde 750W PSU öneriliyor. Belki böyle de çalışır ama önerilen değerde PSU almak her zaman iyidir.

O paraya Hepsiburada'dan böyle bir sistem toplayabilirsin şuanda bilgisayar ürünlerinde %10 indirim var. HBM teknolojili R9 FURY çok çok daha fazla performans verir. Ben sana bu sistemi tavsiye ediyorum:

Eki Görüntüle 153379
Öncelikle teşekkür ederim gayet güzel bir sistem olmuş.R9 fury çok büyük bir karta benziyor bu kasaya sığarmı ? ve bu işlerde acemiyim anakartı,ram ve işlemci nasıl o.c yapacağım

Öncelikle teşekkür ederim gayet güzel bir sistem olmuş.R9 fury çok büyük bir karta benziyor bu kasaya sığarmı ? ve bu işlerde acemiyim anakartı,ram ve işlemci nasıl o.c yapacağım

Ekran kartı 30 cm uzunluğunda, bu kasa 39cm'e kadar ekran kartlarını destekliyor. Bu kasanın technopatın anasayfasında incelemesi var sade tasarım sevenler için çok iyi bir fiyat/performans kasası. Overclock yapmak nerdeyse mouse'un hızını arttırmak kadar kolay bir kaç video izleyerek kolayca öğrenirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı