4500 TL Laptop Tavsiyesi

smtncr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynamak için GTX970'li masaüstü bilgisayar toplayacaktım fakat bazı derslerden dolayı okula götürmem gerekiyor, bunun için laptop almaya karar verdim.

MSI GE62 2QE-072XTR Apache Core i7-4720HQ 8GB 1TB GTX965M 2GB 15.6" Full HD FreeDos | sanalmarketim

Bunu almayı düşünüyorum ama GTX965M hakkında pek fikrim yok.
GTX965M hakkında bilgisi olan veya 4500'ü geçmeyecek şekilde önerebileceğiniz laptop arıyorum.
Oynayacağım Oyunlar:
  • BF4
  • Far Cry 4
  • COD
  • Shadow of Mordor
  • Watch Dogs
  • Batman

Okula götürmeseydin eğer dizüstü alır 5-6 sene rahatına bakardın alacağın sistemle hatta daha fazla :D sağlık olsun diyelim. Laptop'dan pek anlamam yeni nesil güzel bir laptopa benziyor fakat fiyatına değer mi bir bilgi veremeyeceğim helali hoş verdiği paraları hakeden bir laptop seçersin umarım. :)

İşletim sistemi yanlış hatırlamıyorsam 140 tl ye öğrenci paketi vardı, zaten şimdiki bilgisayarım okul programlarını çalıştırıyor ama laptop ortadan ikiye ayrıldı ve yeni oyunları zor oynuyorum parasını hakedecek asus veya msi marka istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı