4500 TL monitör önerisi

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, daha önce konu açmıştım eski monitörüm ile ilgili. Onu iade etmiştim. Şimdi tekrar monitör alacağım ve birkaç monitör arasında kaldım.

Sistem özelliklerim
- GTX 1080 Gaming X ekran kartı
- Ryzen 5 2600X işlemci
- Genelde rekabetçi oyunlar oynamıyorum. Oynadığım oyunlar "Squad" - "Sea of Thieves" - "Age of Empires 3" - "Total War serisi"
- Monitör genel olarak kodlama için kullanılacak. Arta kalan vakitte de belirttiğim oyunları oynayacağım.
- Maksimum bütçem 4500 TL fakat gönlüm bu kadar yükseğe çıkma taraftarı değil. Halihazırda 24 inç TN panel eski ASUS monitör kullanıyorum.
Arada kaldığım monitörler;
Dell 2721QS
Asus PA278QV
ASUS TUF GAMING 27 VG27AQ
LG GL 850B /İade ettiğim monitör sebebi göz ve baş ağrısı yapması.
---
Kavisli monitör tercih etmiyorum. Ekstra tavsiyeniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla,

Arkadaşlar selam, daha önce konu açmıştım eski monitörüm ile ilgili. Onu iade etmiştim. Şimdi tekrar monitör alacağım ve birkaç monitör arasında kaldım.

Sistem özelliklerim
- GTX 1080 Gaming X ekran kartı
- Ryzen 5 2600X işlemci
- Genelde rekabetçi oyunlar oynamıyorum. Oynadığım oyunlar "Squad" - "Sea of Thieves" - "Age of Empires 3" - "Total War serisi"
- Monitör genel olarak kodlama için kullanılacak. Arta kalan vakitte de belirttiğim oyunları oynayacağım.
- Maksimum bütçem 4500 TL fakat gönlüm bu kadar yükseğe çıkma taraftarı değil. Halihazırda 24 inç TN panel eski ASUS monitör kullanıyorum.
Arada kaldığım monitörler;
Dell 2721QS
Asus PA278QV
ASUS TUF GAMING 27 VG27AQ
LG GL 850B /İade ettiğim monitör sebebi göz ve baş ağrısı yapması.
---
Kavisli monitör tercih etmiyorum. Ekstra tavsiyeniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla,
hocam bi kere yapmayın etmeyin 4500 tl ye 1. dediğiniz monitör arada kalmalık monitör değil 75 hz 4ms
ben tuf gaming monitör alın derim

hocam bi kere yapmayın etmeyin 4500 tl ye 1. dediğiniz monitör arada kalmalık monitör değil 75 hz 4ms
ben tuf gaming monitör alın derim
Hocam o monitör aslında oyun monitörü değil, keyif monitörü ve çok kaliteli. O yüzden listeye aldım.
Sanırım bunu alacağım. Sebebi is Nano IPS olmayışı, çünkü 850 olan gözümü aşırı derece de ağrıtmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı