4500 TL monitör önerisi

Bütçe
4500

gurkang4

Kilopat
Daha fazla  
Monitör
Predator XB241YU, Acer VG272UP
Merhaba, yakın zamanda bilgisayarımı revize ettim. Yeni bilgisayarım çok daha yüksek performansa sahip dolayısıyla 1080P'den 2K ya geçmeyi düşünüyorum.
Monitörlerde aradığım özellikler; 2K, G-Sync (almışken bu da olsun istiyorum) ve IPS panel. Belirtmekte fayda var çok rekabetçi oyunlar oynamıyorum. Burada iki model arasında kaldım.

Bu monitörde ek olarak HDR 400 mevcut:
(Yorumlarında panelde "ghosting" yaşadığını söyleyenler mevcut)

Bu monitör ise 24 inç (benim için daha iyi) ve ayarlanabilir standı mevcut:
(Kötü bir yoruma denk gelmedim)

Bunların dışında başka önerileriniz varsa incelemek isterim.
Meraklılar için sistemim:
GTX 1070 - RTX 3060 Ti.
6600k - 12400F.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-vg27vq-27-165hz-1ms-hdmi-display-dvi-d-freesync-full-hd-curved-monitor-p-HBV00000P2Q99?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ&&wt_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vtf5OS56R1JnAeFDjaYWSBKabDA7AUaFTaU-HFTbkcboPdniBVABV0aAmYaEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bunada bi bak derim.
Evet güzel bir monitöre benziyor fakat ips panel değil maalesef.
Şuan ki kullandığım monitörüm Viewsonic marka ve son derece memnunum. Viewsonic marka monitör almayı çok isterdim fakat bu monitörde adaptive sync desteği var yazıyor. Gsync desteği mevcut olduğu anlamına mı geliyor?

Son düzenleme:
Evet güzel bir monitöre benziyor fakat IPS panel değil maalesef.

Şu anki kullandığım monitörüm ViewSonic marka ve son derece memnunum. ViewSonic marka monitör almayı çok isterdim fakat bu monitörde Adaptive Sync desteği var yazıyor. G-SYNC desteği mevcut olduğu anlamına mı geliyor?

Yok FreeSync destekliyor bu monitör ama zaten her kart da kullanabiliyorsun bu özelliği NVIDIA AMD mi olduğu fark etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı