4500 TL MSI Apache Pro GE72 6QD Gamebook

Daha fazla  
MSI Apache Pro GE72 6QD.

Merhaba arkadaşlar, MSI'ın Gamebook'larını uzun süredir inceliyorum fakat istediğim özellikler doğrultusunda 5500 TL üstü gamebooklarla karşılaşıyorum. Normalde bütçem 3000-3500 iken 4000-4500 arasına çıkarttım. İnternette bir sürü modeli inceledim fakat GE72 6QD-267XTR modeli f/p açısından bulunabilecek en iyisi diye karar verdim fakat bu fiyata bu kasa konusunda oldukça endişelerim var.

Öncelikle; bu kasa sorunlu bir kasa mı ? Çünkü seri modellerinde fiyatlar 6500 TL arasında gidip geliyor.

Sizce bir süre daha beklemeli miyim; yeni ekran kartlı kasalar geldi bununla birlikte eski kasaların fiyatları düşer mi ? Düşerse ne zaman düşer ? Tecrübeli arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

Bu modeldeki Gamebook'u 2 farklı yerde bulabildim.

Bunlardan 1.'si indiriminmerkezi.com.

n11 linki (4.599,00 TL) (Çanta+mouse hediye)
hepsiburada linki (4.599,00 TL) (Çanta hediye)
indiriminmerkezi.com linki (4.649,00 TL)

Bunlardan ikincisi ise Ebrar Bilgisayar.

Kendi sitelerinde stok yok gözüküyor fakat n11 hesaplarında mevcut.

n11 linki - kendi site linki (4.407,06 TL)

İndiriminmerkezi hakkında Şikayetimvar ve ekşisözlükte oldukça olumsuz yorumla karşılaştım ve güven problemi yaşamaktayım. MSI'nın sitesinde Ebrar bilgisayar offical satıcı gibi gözüksede yine aynı şekilde olumsuz yorumlarla oldukça karlılaşmaktayım ve çok kararsızım. Sizin görüşlerinizi bekliyorum bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarını vatan bilgisayar dan Almanı onerırım 2. Olarak ise seninle aynı durumdayım 5 illa 6 veya duruma göre 6.5 liralık bütçe ayarladım ama msi ge72 modeli 5.888. Civarı iken gs serisi 6 bin lira ve bende mantıklı olarak 100 lira daha koyup onu alayım dedim fakat o ultrabook tarzı ve bazı özelliklerinden feragat edilmiş ben laptopun o kadar hafif olmasından yana bi düşüncem yok en nihayetinde Maximum taşıdığımız ağırlık 5 kilo civarı olsada bu benim icin ağır değil fakat ge72 ve ve serisi orta seviye o 5.888 yanı 6 ya yakın bu durumda daha üst seviye ekran kartlı bir pc almam gerek yani bende kararsızım ne alacağımı bilemiyorum bi yardım eden olursa sevinirim msi laptoplar Hakkı'nda detaylı bilgiye ihtiyacım var

MSI Apache Pro GE72 6QD.

Merhaba arkadaşlar, MSI'ın Gamebook'larını uzun süredir inceliyorum fakat istediğim özellikler doğrultusunda 5500 TL üstü gamebooklarla karşılaşıyorum. Normalde bütçem 3000-3500 iken 4000-4500 arasına çıkarttım. İnternette bir sürü modeli inceledim fakat GE72 6QD-267XTR modeli f/p açısından bulunabilecek en iyisi diye karar verdim fakat bu fiyata bu kasa konusunda oldukça endişelerim var.

Öncelikle; bu kasa sorunlu bir kasa mı ? Çünkü seri modellerinde fiyatlar 6500 TL arasında gidip geliyor.

Sizce bir süre daha beklemeli miyim; yeni ekran kartlı kasalar geldi bununla birlikte eski kasaların fiyatları düşer mi ? Düşerse ne zaman düşer ? Tecrübeli arkadaşlardan yanıt bekliyorum.

Bu modeldeki Gamebook'u 2 farklı yerde bulabildim.

Bunlardan 1.'si indiriminmerkezi.com.

n11 linki (4.599,00 TL) (Çanta+mouse hediye)
hepsiburada linki (4.599,00 TL) (Çanta hediye)
indiriminmerkezi.com linki (4.649,00 TL)

Bunlardan ikincisi ise Ebrar Bilgisayar.

Kendi sitelerinde stok yok gözüküyor fakat n11 hesaplarında mevcut.

n11 linki - kendi site linki (4.407,06 TL)

İndiriminmerkezi hakkında Şikayetimvar ve ekşisözlükte oldukça olumsuz yorumla karşılaştım ve güven problemi yaşamaktayım. MSI'nın sitesinde Ebrar bilgisayar offical satıcı gibi gözüksede yine aynı şekilde olumsuz yorumlarla oldukça karlılaşmaktayım ve çok kararsızım. Sizin görüşlerinizi bekliyorum bu konuda.
aynı bilgisayarı vatan bilgisayardan aldım ve 5500 tl verdim hatta linkide şu
MSI GE72 APACHE CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-128GB SSD+1TB-17.3''-GTX960M 4GB-W10

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı