MSI ge72 apache 6QD Klavye Renk Değiştirme Tuşu Çalışmıyor

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün MSI ge72 apache 6QD modelini aldım. Bilgisayarı ilk açtığımda klavye renk değiştirme tuşu çalışıyordu şimdi ise çalışmıyor ve steelseries programından da değiştiremiyorum. Mesela bluetooth için yükleme yapıyordum daha günceli yüklü diyor ama bluetooth kullanamıyorum ve son olarak internetim cok yavas torrent indirme hızı falan bilgisayar ile alakası olabilir mi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi günler bende de aynı sorun vardı.Bayağı araştırdım en sonunda kendim buldum.Sorun şu : Renk değiştirme tuşu sadece SSE3' ün tuşu kendi temaları için çalışıyor.Eğer siz ek bir tema yaptıysanız o zaman tuş devere dışı kalıyor. SSE3 programını açın default yada default2 adlı temayı seçin ve değiştirmeyi deneyin.

İyi günler bende de aynı sorun vardı.Bayağı araştırdım en sonunda kendim buldum.Sorun şu : Renk değiştirme tuşu sadece SSE3' ün tuşu kendi temaları için çalışıyor.Eğer siz ek bir tema yaptıysanız o zaman tuş devere dışı kalıyor. SSE3 programını açın default yada default2 adlı temayı seçin ve değiştirmeyi deneyin.
ben dediklerinizi yaptım ama yineden calışmıyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı