4500 TL PC önerisi

1500 Lira'yı geçmeyecek bir monitör'de önerebilir misin? Bir de 1000TL'yi geçmeyecek şekilde mouse, mousepad, klavye (Red Switch), kulaklık ve hoparlör önerir misin? Kusura bakma fazla şey istedim rahatsız olmazsın umarım.

Sunu belirtmek isterim ki, kaliteli bir mouse ve kulaklık istiyorsanız Red Switch klavye bu bütçe için çok pahalı. O yüzden son derece kaliteli membran klavye seçtim. Ses olarak Red Switch'e yakın. Hoparlör olarak bir şey seçemedim çünkü bütçe yetmedi ama neden hoparlör istiyorsunuz anlam veremedim yine de.
.
.
.

Sunu belirtmek isterim ki, kaliteli bir mouse ve kulaklık istiyorsanız Red Switch klavye bu bütçe için çok pahalı. O yüzden son derece kaliteli membran klavye seçtim. Ses olarak Red Switch'e yakın. Hoparlör olarak bir şey seçemedim çünkü bütçe yetmedi ama neden hoparlör istiyorsunuz anlam veremedim yine de.
.
.
.
Kulaklık takılı değilken, misal video izlerken ses gelir mi?Bunun hakkında bilgim yok.

i3 9100F - 590 TL
H310M - 420 TL
HyperX Fury 8GB - 290 TL
GTX 1650 SUPER - 1430 TL
Aerocool Streak 500W Kasa - 500 TL
1 TB HDD - 280 TL
240 GB SSD - 250 TL

Toplam 3760 ediyor. GTX 1650 SUPER yerine gidip de Amd RX'lere para verme. İşlemci olarak da i3 9100f çok daha iyi rakiplerinden. Kalan 700-800'e de 75 Hz monitör alabilirsin.

Geri
Yukarı