4500 TL PC Sistem toplama

Yanlış yönlendirme olmasın. Sizin topladığınız kasa da PSU ve kasa nerede? Olmamış hali bile 4800TL tutuyor. Ayrıca 1650S varken RX 580'mi alınır?
elimde olduğu için PSU yu düşünmemiştim kasada aynı şekilde var elimde ancak RX 580 yerine 1650S önerdiğin için teşekkür ederim :)

elimde olduğu için PSU yu düşünmemiştim kasada aynı şekilde var elimde ancak RX 580 yerine 1650S önerdiğin için teşekkür ederim :)
Rica ederim hocam. Zamanı gelince bütçe belirtin size en iyisinden toplayalım. Biraz sert çıktım kusura bakmayın sizde :)

PSU olarak Unlostun sattığı SHARKOON SHP-650 V2 650W 80+ EU Güç kaynağı öneririm
Rica ederim hocam. Zamanı gelince bütçe belirtin size en iyisinden toplayalım. Biraz sert çıktım kusura bakmayın sizde :)
yok estağfurullah, discord varsa bir ara ulaşabilirim sana benimde çok bi
bilgim yok toplama ile ilgili, bilmiş gibi bide kendi kendime topladığım bilgisayarı buraya yazdım :D

PSU olarak unlostun sattığı Sharkoon SHP-650 V2 650W 80+ eu güç kaynağı öneririm.

Yok estağfurullah, Discord varsa bir ara ulaşabilirim sana benim de çok bir.
Bilgim yok toplama ile ilgili, bilmiş gibi bir de kendi kendime topladığım bilgisayarı buraya yazdım :D.

Discord kullanmıyorum ama konu açarsanız benim gibi birçok bilgili arkadaş yardımcı olabilir. Bu konuda içiniz rahat olsun. Sizin sistem de birkaç yanlışlık hariç fena değil ayrıca buraya yanlış bilgi vermediğiniz sürece yazabilirsiniz :).
Sharkoon PSU'ya gelirsem evet kaliteli bir PSU fakat kullandığı kondansatörler eski model Corsair PSU'ların kullandığıyla aynı. Yani High Power markası varken alınmaz. Normalde alınabilir.

Aşağıdaki gibi bir sistem topladım. Sizce nasıl bir sistem?

Eki Görüntüle 624734
Vatan'dan alma şartın yoksa attığım sistemi resimdeki gibi değiştirip almanı öneririm.
33.png

Vatan'dan alma şartın yoksa attığım sistemi resimdeki gibi değiştirip almanı öneririm.
Eki Görüntüle 624754
Teknobiyotik bana pek güvenli gelmiyor ve 1650s rx5500xt'den daha performanslı ve daha az güç harcıyor diye biliyorum.

Dediğin 1650S 4 GB gözüküyor benim dediğim 8 GB?

Her şey GB değildir dostum. 1650S daha iyi overclock oluyor ayrıca daha kolay satılıyor, daha çok FPS veriyor. Zaten giriş seviyesi olduğu için ileride ekran kartı yükselteceksin mutlaka o zaman 8 GB ekran kartına geçilebilir ama önümüzdeki 1- 1.5 yıl için 4 GB yeterli. İleriye dönük diye 8 GB RX 580 almak performans israfı.

2 Kartta eşit güçte ve sistemdeki PSU ekran kartını beslemeye yetiyor ve bu sisteme göre alıcağın FreeSync destekli monitörler çok daha ucuza mal olacaktır.
Bildiğim kadarıyla artık Nvidia GPU'lar ile de FreeSync açılabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı